Daboczi strabizmus

22. okt 2022

Ahojte. Potrebovala by som vyšetriť dcéru kvôli skuleniu. A nasla som ze sa tým zaoberá aj doktor Daboczi v Košiciach. Je tam aj cenník, kde je vyšetrenie dieťata za 50 eur a akesi cvičenia za 30. Pozerala som ze to je súkromná klinika. Neviete mi povedať ci to je prvý jednorazový poplatok alebo by sme viackrát platili túto sumu? Nikdy som nebola na očnom tak neviem ako sa často robí takéto vyšetrenie.. Pripadne za co sa tam ešte platí? Dostali sme termín v polke decembra u inej očnej ale chcela som tam zavolať ci by mi nedali skorší termín.

zuzik307
22. okt 2022

chodime k nemu skoro 7 rokov, plati sa len "manipulacny" poplatok 2€...ortopticke cvicenia sa platia zvlast...myslim, ze skorsi termin ako december bude problem...

autor
22. okt 2022

@zuzik307 aha lebo ja som pozerala toto: Vyšetrenie dieťaťa - PlusOptix, zrak. ostrosť, konverg., motilita, krycie testy... 50 eur
Ja si tiež myslím ze asi skorší termín nedostanem. Som rada ze mame v polke decembra keďže na ďalších dvoch mi povedali ze objednávajú až na január. Ale len tak som chcela vyskúšať.

deni9
22. okt 2022

Aj moja dcérka má strabizmus my chodíme do KE k dr Orlovskej. Prosím vás ten doktor sa nejako špecializuje na strabizmus? Rada by som o tom vedela viac

autor
22. okt 2022

@deni9 a ste tam spokojná? Tam som objednaná s dcérkou k doktorke Orlovskej. A keď sa pýtate mňa na doktora Dabocziho tak ja som to len našla na stránke,že tam má strabizmus

zuzik307
22. okt 2022

@deni9 nemyslim, ze sa specializuje, je to jedna z jeho cinnost...chodi tam vela deti, my sme spokojni...chodili sme aj na ortopticke cvicenia...

deni9
22. okt 2022

@zuzik307 a pomohlo to cvičenie? Aké stare mate dieťa?

deni9
22. okt 2022

My tam chodíme od narodenia, a co viem tak si ju chvalia, ale naposledy co sme boli pred pol rokom keď som sa jej pýtala co z tým škulenim ta vravela ze nič netreba robiť 🤷‍♀️ no neviem a načo mam čakať

zuzik307
22. okt 2022

@deni9 pomaha hlavne cas, dcerka ma 10r, je to ovela lepsie, ako to mala niekedy...nosi okuliare s nizkymi dioptriami na udrzanie oci v spravnom postaveni...

deni9
22. okt 2022

@zuzik307 moja ma len 18 mesiacov

zuzik307
22. okt 2022

@deni9 tak to mate casu dost🙂 este na Rastislavke su Dr., ktore riesia deticky- Dr. Fejková, Dr. Chovančáková...