Cystografia a urografia v BB?

maybe888
17. máj 2019

Zdravím, môjho 13 mesačného synčeka čaká cystografia a urografia v Detskej fakultnej nemocnici v Banskej Bystrici. Mala by to byť len trojdňová hospitalizácia. Je tu prosím niekto, kto to nedávno absolvoval a mal by čerstvé info? Za každú reakciu ďakujem

lindusss2016
17. máj 2019

Pridaj sa do skupiny Nefrologicke problemy deticiek. Tam urcite najdes odpoved. My chodima do BA

tinapj
17. máj 2019

Absolvovali sme to minuly rok v Martine s 3 rocnym synom.Nakolko este nebol schopny lezat bez pohnutia 20 minut,tak mu rano vpichli do zily nejake oblbovaky a ja som ho isla uspat na izbu.Ked zaspal,previezli sme ho so sestrickou k pristroju,kde spal celych 20 minut,kym pristroj zaznamenaval funkciu obliciek.Hospitalizovani sme boli uz den pred tym z velmi zvlastneho dovodu.Aby som ho mohla o 4 rano zobrat do hernicky,aby bol potom rano unaveny a rychlejsie zaspal po oblbovakoch😨.Po zakruku,ktory prebehol cca o 8 rano,nas potom na obed pustili domov.Urcite to zvladnete.Najhorsie bolo docielit aby zaspal,kedze sa im dvakrat prebudil.Ale vsetko zvladnete

cervenynos
20. máj 2019

Ahoj @maybe888 , veríme, že všetko dobre dopadne. 👍 Naši zdravotní klauni sa budú snažiť zlepšiť vám náladu počas pobytu v nemocnici. 🙂 Do nemocnice v BB chodíme každý pondelok na Detskú kliniku a každú stredu a piatok doobeda odprevádzame deti na operáciu na Klinike detskej chirurgie. Veríme, že spríjemníme chvíle aj vám. ❤ Držíme palce.