Cvičenie SM systém v Trnave

katkams
26. okt 2014

Ahojte, mam skoro 7 rocneho synceka, ktory ma od ortopeda neprijemnu diagnozu zacinajucej skoliozy, doterajsie rehabilitacne cvicenia (liecebny telocvik) velmi nezaberaju, ani ich moc nevie cvicit, cvicenie s nim doma je velmi neefektivne a skolioza sa zhorsuje. Pocula som o tejto metode a by som ju aj rada vyskusala, teda, ze by pracoval nejaku dobu pod dohladom terapeuta, ktory by korigoval chyby, nech to ma aj zmysel to cvicenie, lebo to domace nema, ale neviem, na koho je najlepsie sa v Trnave obratit. Mate niekto nejaku skusenost? DAkujem.

chudikova
12. feb 2019

@katkams na poliklinike je p. Rybanska ktora urcite cvici SM, na FB si najdite Rehabilitacie Jana Rybanska

0silvia0
12. feb 2019

@katkams my sme s dcerou chodili k pani svitekovej. Ak je zaujem, mozem napisat kontakt. Aj vo fit up cvici jeden terapeut sm system. Ale musim napisat, ze takto male deti pri sm systeme nespolupracuju tak ako by mali. Pre moju dceru bol sm system des, ja ho cvicim doteraz

0silvia0
12. feb 2019

@chudikova boze to naco odpovedame na 5 rokov staru diskusiu?

vorkola
2. dec 2022

@0silvia0 Lebo u tu aj novi pacienti a medzi nich pti aj ja ,Platnicky su hrozostrasna boest,tak treba aj starsie odpovee,Kedsa topis tak aj smietky sa chytas

0silvia0
2. dec 2022

@vorkola ale ved v poriadku, ale ja osobne ani netusim ci mnou odporucana pani svitekova este pracuje. Ja nikomu nevycitam starsie diskusie, iba som to pred 3 rokmi skonstatovala.
Ano viem, ze platnicky su bolest😉