Čudná stolica bábätka

barbora0308
27. okt 2022

Ahojte mamicky, moj 5 mesacny syn mal dnes velmi zvlastnu stolicu (foto prikladam v kometaroch, komu fotka vadi, tak prosim nepozerajte, dakujem). Mal ju uz dnes 3x a takato konzistencia a troska ma znepokojuje ta "tmava/cierna" farba. Zacali sme akurat prednedavnom s prikrmami, uz 3 den mal na obed zemiak a poobede troska uvareneho jablcka bez supky. Myslite, ze je to v poriadku a troska ho zapieklo od zemiaka, ci s tym mam ist zajtra k lekarovi? Zvykla som si na inu konzistenciu a teda mozno prikrmami sa to takto bude menit, ale nemam teda skusenosti, som prvorodicka. Dakujem za vase skusenosti/nazory.

barbora0308
autor
27. okt 2022
majki_ki
27. okt 2022

@barbora0308 nejedol vcera banán? Po banane býva takéto tmavé.

barbora0308
autor
27. okt 2022

@majki_ki praveze nie, aj ja som sa docitala iba o banane, mal iba zemiak a jablko 😏

marticka85po
27. okt 2022

@barbora0308 aj moja 9mesacna ma taku stolicu aj 3x do tyzdna

barbora0308
autor
27. okt 2022

@marticka85po 👍 dakujem za zdielanie skusenosti

majki_ki
27. okt 2022

@barbora0308 uvidíš zajtra, zatiaľ by som to neriešila, môj keď bol malý, tiež hocijaké farby z neho vyšli :D ak by si náhodou nadala bolesti bruška alebo nespokojnosť, potom by som to riešila... Ale som len laik.. prípadne skús napísať pediatrovi 🙂

barbora0308
autor
27. okt 2022

@majki_ki praveze maly zatial uplne v pohode. Jasne, ak sa to nezmeni do zajtra radsej zbehneme k lekarovi.

lavanda84
27. okt 2022

@barbora0308 normálna hustejšia stolica..

barbora0308
autor
27. okt 2022

@lavanda84 dakujem za prispevok 👍

majka8592
28. okt 2022

@barbora0308 bola si zvyknuta na taku tu riedku, zltu babatkovsku, ze? A teraz je husta a tmava. Myslim, ze to zatial nemusis riesit. Moj mal take akoby vlasocnice v kaku, videla si foto na tom mojom prispevku. Mozno to u Vasho ten zemiak zafarbil a ostalo to take aj tvrdsie. Predsalen uz nema len mliecnu zlozku stravy. Sleduj par dni ako sa to bude menit. Nedavaj zemiak, skus daco ine. Hovoria, ze aj mrkva zapeka. Tak skus napr. cuketu, karfiol, brokolicu a uvidis ake bude kako. 😊

barbora0308
autor
28. okt 2022

@majka8592 ano presne ako pises, dnes je to uz lepsie. Asi ho zapekalo z kombinacie zemiak a jablko. Dnes som dala brokolicu a budem ju davat este do nedele, tak sa to snad uplne napravi 🙂. Od pondelka uz budem "mixovat" odskusane zeleniny, tak uvidim ako sa to bude dalej vyvijat. Dakujem za prispevok 🌻