Črevná viróza - opäť riedka stolica

lucyhatala
23. júl 2024

Ahojte ,od nedele večera sme boli boli hosp. Na infúziách s dcérkou...hnackovala a vracala len v tú nedeľu..dobre pila a v pondelok jedla sucháre a večer mala ryžu s mrkvou, dnes ráno roztek trošku sucharov a na obed nás pustili,že pekne pije aj stravu pomaly toleruje a ani horuckuy nemala( naposledy v nedeľu) na obed jej ale ešte priniesli zemiaky mäsko a polievku s ryžou a mrkvou...o 2 nás pustili domov a a o 3 mi zasa kanála riedkou stolicou..nie veľa...dala som jej rehydra roztok a napiť vody a išla spať....teraz sa zobudila a zasa frcla trošku hnačky...už ale menej vodovej...na túto variantu som ani nepomyslela sa opýtať keď som bola v nemocke...vraveli len ako zavádzať nové potraviny a že ak jej niečo nesadne netreba sa báť pokiaľ to nie je často.. dať jej dnes sucháre alebo preistoru len vodu a začať od zajtra odznova?

zuz1177
23. júl 2024

@lucyhatala a nemoze byt dovod, ze jej este nesadol ten obed v nemocke? Ze skusit zatial oen dietnejsienpitraviny a masko neskor?

patka06
23. júl 2024

Polievku pri hnačke - to nie je šťastné riešenie
Pokojne jej daj sucháre, ryžu, varenú mrkvu, banán - proste dietnu tuhú stravu
Polievku postupne až keď už bude úplne v poriadku.

lucyhatala
autor
23. júl 2024

@zuz1177 áno zvyšky s toho obeda tam sú...porazí ma

lucyhatala
autor
23. júl 2024

@patka06 no ja som neriešila čo mi dali tak som jej ponúkla nezjedla toho veľa ale do 4 lyžice polievkové tej polievky mala

stanulienkat
23. júl 2024

Biogaia probiotika.

angelinja
24. júl 2024

k jedlam v nemocncii sa nevyjadrujem!!!mala hnacku a na druhy den jej dali hento?necudujem sa...nasmumalemu davali mliecne vyrobky na druhy den....po takejto hnacke je predsa dieta aj ked je uz dobre a zavadzajus a jedla opatrne, doma jej urob ryzu, trochu mrkvy, jablcko, medzitym crhumat tycinky slane, banan, repikovy caj , vody, poloievka len vyvyar par lyziciek ked tak.kup hylak

angelinja
24. júl 2024

s rehydratacnym roztokom doma pomaly.. mozes zmenit ph mocu atd...ked tak iba ozaj 1 vrecko.v nemocncii ju urcite zavodnili a ked aj ma 2-3 hnacku nahradis to aj obyc. mineralkou, nepises kolko ma rokov

lucyhatala
autor
24. júl 2024

@angelinja 2 roky v apríli...ale už vyzerá že to bude lepšie...ráno o 8 sa najedla a pomedzi tým ešte pozobkala sú sucháre a doteraz nič tak uvidíme