Črevná viróza a zvracanie

somavi
16. nov 2016

Ahojte , chcem sa len spýtať na skúsenosti . Mala mi v nedeľu zvracala cely den , v pondelok este doobeda. Teraz sem tam jej príde kus zle , ale inak ok. Od včera zvraciam aj ja . Ked ležím , je to ok , ale ked sa postavím , je to strašne , musím si ľahnúť . Som strašne unavená az malatna, nevládzem nic . Fakt nic . Máte skúsenosti ?? Kedy to prejde ? Hnačky nie su . S malou som u dr bola samozrejme . Len uz som zúfalá ako mi je spatne

sardinka336
16. nov 2016

@somavi to je bežná viroza. U nas sa to podobne širilo...jeden den zvracal syn, potom muž, na další den dcera a ja...treba nasadit dietu - suchar, čierny čaj alebo aj nič nejest len pit prvy den to odporuča moja doktorka. Proste si treba lahnut a ono to prejde o den o dva ten akutny stav a postupne neberieš silu...čo narobiš, len vydržať. Vonku je aj tak na figu, tak si lahni so postele a skus to vyspat. Ono to zvracanie je strašne vyčerpavajuce. Neboj, bude dobre...

meusicka
16. nov 2016

aj my sme tak mali, davat si probiotika, a na zaludok este kamilkovy caj, ten ukludnuje a pokial sa da, tak lezat a oddychovat. este dobre, ze len zvracanie, u nas boli aj hnacky, takze skore zotavenie.
probiotika nezabudnut... bude fajn, a ako dlho to potrva, tak pocitaj cca ako u malinkej. 😉

katkabg
27. mar 2019

Ajojte maminky,dnes je to treti den co ma zrejme chytila crevna viroza.Nsjprv len hnzcks a potom aj nutkanie na vracanie a nakoniec som aj 4krat vracala.Raz v praci.Nic vomne neostalo ani len voda.Teraz som bola taka hladna ze som vyvar vysrkala s taaaaak mi dobre padol.Pijem dzus vodu z sem tam daco suche.Hrooozne ma rezalo v bruchu a este stale mam pocit kamenov akoby som mala.Pijem smektu a niaky sirup proti zvracaniu.Ako si to ulahcit co jest a co nie.A kedy do prejde.Dakujem za radu