Covid vyrážky u detí

7vanilka7
5. feb 2022

Milé maminy, nestretli ste sa s vyrazkami u detí? Dcerke sme robili ag test, vysiel +, začala sa osypavat. Momentálne ty nevyzerá vôbec dobre, v lekárni nam povedala len fenistil kvapky uzivat. Dakujem za kazdu skúsenosť.

2807
19. feb 2022

@7vanilka7 moja to má teraz .bolo to strašné po celom tele ale už to ustupuje

7vanilka7
autor
19. feb 2022

@2807 chudatko :( my sme z toho uz vonku, nebolo to nic príjemné. Želám skoré uzdravenie.

lenulka85
4. mar 2022

@7vanilka7 dobry den. Prosim vas chcem sa spytat tie vyrazky sa jej vyhodili pred covidom ci pocas neho? Nas maly ma take podobne vyrazky na lickach inde nie. Nesvrbi ho to. Vyhodilo sq mu to na 7 den od diagnostikovania covidu.

7vanilka7
autor
4. mar 2022

@lenulka85 zdravim, ako zacala mat priznaky, urobili sme test a zacalo sa to prejavovat na koži.

2807
5. mar 2022

@lenulka85 už pred kovidom mala zopár

kikulienkadd
5. mar 2022

Ahojte,môj 10r syn mal vyrážky po covide. Asi 5 týždňov po prekonaní ochorel,mal horúčky, šli sme k lekárke a ona pri vyšetrovaní objavila aj toto,mal to v menšej miere a povedala, že je to postcovid syndróm, keby sa to zhoršilo, máme prísť. Prešlo mu to cca do mesiaca samé,nič sme už nemuseli riešiť. Držím palce, skoré uzdravenie 🍀

lenulka85
5. mar 2022

@7vanilka7 dakujem

2807
6. mar 2022

@kikulienkadd Ahoj už aj nám to zmizlo.tiež poscovidovy syndrom.vyše mesiaca.aj vy sa držkajte.

mravciatko
1. apr 2022

@7vanilka7 jemine prosím vás ešte ma vaša dcérka tie vyrážky môj syn ich dostal skoro mesiac po covide boli sme aj na kožnom a tam nám to potvrdila vravila ze to trvá dlho kým to zmizne dala nám aj masti aspoň do leta keby to zmizlo lebo však mať to v lete musí byť neprijemne ako dlho to trvalo kým to zmizlo ale vôbec ho to nesvrbi ďakujem

mravciatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
2807
1. apr 2022

@mravciatko dcerka to mala više mesiaca ale už má krásnu pokožku ani stopy po vyrážkach,len na ruky nám dala kožná krém lebo jej tam popraskala koža.bála som sa že bude mať jazvy ale super to prešlo.aj vy sa držkajte určite to pominie rýchlo.

7vanilka7
autor
1. apr 2022

@mravciatko ahoj, nie, trvalo to priblizne mesiac, kym sa prestali objavovať a pokozka sa zahojila. Drzim palce, nech to máte čím skor za sebou. Dcerku to svrbelo, tak aspoň ze u vas to nie. Skore uzdravenie