Covid-19 u bábätka

28. okt 2021

Mali vaše babatka covid? do koľko mali teploty??? aj ako dlho to trvalo prosím vás? Naša ma do 39 atb nasadene ale je to hrozne...

anjelicek26
28. okt 2021

Ked to bude velmi zle, zbalit a do nemocnice... moji mali len teplotu, ale oni su starsi. Vypileny boli ale strasne desat dni, bolesti klbov, silny kasel, zapal spojiviek do toho, nechutenstvo, mladsi aj par krat vracal, velmi mi schudli...hrozne nieco.

autor
28. okt 2021

Nasa nemá kašeľ len tie teploty do 39..:(

alana1
28. okt 2021

a vy s manzelom ste ok? nie ste pozitivni? ci ste len zaockovani prenasaci? kamoska mala podobnu situaciu - 18 mesacne babo horucky do 40st a rodicia ockovani nic...

autor
28. okt 2021

@alana1 aj my sme pozitivny..nie niesme zaočkovani

janetinka27
28. okt 2021

krstniatko malo ako dvojmesacne. malo kasel, mali vtedy covid doma vsetci. dospeli sa liecili z kasla, ale babatko chvalabohu bolo na tom dobre a nezostali nasledky ziadne

anjelicek26
28. okt 2021

U nas sme to tiez ockovany nedostali, len chlapci...mala ale tiez nic, nastastie...

ankare
28. okt 2021

Skoré uzdravenie!

kiki68
28. okt 2021

Mne dnes detska hovorila, ze vraj vsetko lahsie priebehy u deti. Ze max teplota. Tak neviem. Ona je trosku taky typ, co ten corona humbuk nemusi ( aspon moj dojem).

autor
28. okt 2021

Ďakujem vám velmi pekne .!

nykkushka
28. okt 2021

My sme boli obaja pozit, tak predpokladáme že aj náš bol, mal vtedy cca 9m a teplotoval tak 3-4 dni, striedali sme paralen a Nurofen sirup, kvapky do nosa. Naš antibiotika nemal

janulla1
28. okt 2021

Môj mal ako 18 mesačný, 3 dni teploty okolo 39, nič nejedol, len s ho veľa kojila, na 4 deň teploty ustúpili, párkrát zakaslal, potom už dobre, staršie deti vôbec nič, drzim palce a prajem skoré uzdravenie

daniela1911
28. okt 2021

Koľko má ? Naša mala čerstvo 1,5 r a mala tri dni teploty 38-39, iné príznaky nemala.

autor
28. okt 2021

@daniela1911 My mame 9mesiacov ..aj my presne tak isto 38-39 a nic iné ani kasel,našťastie

daniela1911
28. okt 2021

Neboj sa, bude to trvať tie 3-4 dni, potom už bude lepšie, treba veľa núkať piť, ak nechce, dávať nasilu. Ona má ešte pitný režim aj v mliečnu.

mogyorodiovamarika
20. nov 2021

Dobrý deň chcem sa opýtať ako dlho malo vaše bábätko teploty , môj syn mal prvé tri dni horúčku 39 ale len v noci
Dnes je to piaty deň a stále má zvýšenú teplotu 37,2/37,5
Ako dlho Vás to držalo?

gilmorka
20. nov 2021

Dcerka ma uz 8,ale mala teplotu 39 jeden den,druhy den 37,5 a potom uz nic. Ani ziadne dalsie priznaky

anniii
20. nov 2021

Môj mladší mal ako 11-mesačný pozitívny PCR test, ale príznaky našťastie žiadne. Dcéra známych v rovnakom veku mala niekoľko dní horúčky, inak nič. To bolo v máji, vtedy sme ešte neboli zaočkovaní.

margetakuska
20. nov 2021

Náš malý mal pred rokom kovid, mala som ho aj ja a dve dcéry, ostatní nič..vtedy mal syn 3 mesiace, a mal dva dni teplotu 38 a bol tie dva dni viac spavý a potom už nič...

fineta
20. nov 2021

Autorka: dojčite? Dcére pomohlo s určitosťou MM, liek a naj prevencia. Tiež sme prekonali s priebehom takej silnejšej chrípky a maličká ok. Takisto nie sme očkovaní..

blondie333
7. jan 2022

Zial ani nas covid neobisiel :( mam 10tyzdnoveho synceka, zatial mal vcera v noci teplotu 38,5 - stiahol ju panadol sirup, cez den do 37,5 a na vecer zase nad 38. Sirupcek znovu pomohol,takyto postup radila pediatricka. Ja som ockovana pozitivna s miernymi priznakmi, manzel ockovany negativny bez priznakov.
Snad to uz bude dobre🙏🏻 Je mi luto, ze si tym musel prejst taky malicky cloviecik… necakala som prvu chorobu tak skoro.

vanda323
7. jan 2022

Naša ani nie dvoj ročná mala jednu noc 40-tku potom už nič.
Staršia, 6-rocna asi 2 dní, mala tiež 40- tku, potom koniec ale aj kašľala.

bjqueen
7. apr 2022

Nasa mala 4 mesacna dcerka dostala kovid od manzela, prvy den mala vysoke horucky 39 st, sklenne oci a stale plakala, dali sme sirup nurofen jahoda potom jej to kleslo, boli sme na pcr teste na treti den zo slin a pozitivny :( prvy den nam aj kaslala, kychala, skoro vobec nespala, menej pila, druhy den uz "len" teplota, trocha viac pospala. Treti den uz mensia teplota a dnes stvrty den uz ok, aj cez noc pekne pospala. Pediatricka nam hovorila ze deticky 4-6 mesacne maju najcitlivejsiu imunitu. Je to hrozne ze aj taketo male deticky to vedia dostat a takto sa trapit :( verim ze uz bude dobre