Covid-19 u 8-mesačného dieťatka

4. dec 2023

Ahojte, vcera som zistila, ze aj nas drobec je pozitivny. Ma vcelku vysoke tie horucky a skoro kazde 4 h striedam nurofen a paralen cipky.
Davam D aj C a probiofix imun baby poradila detska lekarka.
Kedy ustupili tie vysoke horucky Vasim drobcom? Mam o neho strach, je az taky unaveny, tekutiny davame ale je nemastny neslany anjelik maly. 🙈

anjelicek26
4. dec 2023

Ked bude dlho takyto, tak na infuzku do nemocnice na infekcne... postavi ho to na nohy.

autor
4. dec 2023

@anjelicek26 mam jej v stredu volat, ze ako to znasame mam pocit, ze vsetko tak preblivne aj cajik a mliecko, uvidim skusim presnidavku s piskotkou 🙈

anjelicek26
4. dec 2023

Mojich velmi bolel zaludok ked mali covid prvy krat...zili na bananovom dzuse peknych par dni... to jedine im toleroval organizmus... ale na to je ti maly este malicky.

viky_21
4. dec 2023

Moj mal covid ked mal 3 mesiace. Teploty mal tusim nastastie "len" 2 dni. A potom uz len kasel a sopel. Tahali sme sople este asi mesiac ..

katesocka
4. dec 2023

Moja mala covid v októbri, mala 9 mesiacov. Teplotu mala 2 dni, max 3 ale nie vysoké. Inak soplila a kaslala. Syn mal covid ako 2 ročný, ale to bolo ešte v roki 2021 a vtedy mal teplotu 7 dní.