Čo znamenajú vyrážky u 8 mesačného dieťaťa?

marfinak1
24. jún 2012

Ahojte, rada by som sa Vás opýtala, či máte skúsenosti s vyrážkami na rukách..teda aprevažne tam...Odrazu sa objavili u dcerky a pritom konzumujeme stale to iste...Je na umelom mliecku, jedine co sme vymenili nutrilon comfort za nutrilon obyc, ale ten mala aj predtym...tak nerozumiem, pocula som, ze to moze byt aj zubkami..co poradite?

mandragora22
24. jún 2012

ahoj, nasa sa vyhadze po opalovacom kreme. akomkolvek. ale zvlastne je, ze sa vyhadze hlavne pod krkom az po hrudnik a potom ruky po lakte. nikde inde 😅 😅

katy1979
24. jún 2012

hod foto a ak sa ti to nezda ci to nemizne skoc k pediatrovi nech sa na to pozrie. to moze byt kadeco od potniciek cez alergiu na prasok ci mozno nove mydlo ci kremik.

anjelicek26
24. jún 2012

Ano ano zubky mozu za horucky, sople, nespanie, podrazdenosti, vyrazku a koniec sveta vseobecne 😅 😅 😅

Ak ma vyrazky dlhsie, poradi ti jedine kozna, moze to byt vsetko - od alergie na slnko, opalovaci krem az po atopicky ekzem. Pediatricka nie je odbornik, takze od tej by som sa len poprosila odporucenie na kozne.

cicimon
24. jún 2012

preco zakladas 2 temy?

hedka17
24. jún 2012

Ahoj my sme sa akurat pred 2 tyzdnami zbabili byrazok nas ich mal na brusku (mal to z avivaze) a 5 tyzdnov sme ich mali tyzden sme na odporucanie pediatricky davali fenistil gel ten ale vobec nezabral a o tyzden sme boli u koznej predpisala nam 2 kremov co nam urobili v lekarni a tie nam pomohloi hlavne ten tekuty puder, smrdel a vsetko bolo od neho spinave,ale uz som rada,ze sme sa ich zbavili. 🙂 Prajem vam nech zmiznu skor ako nam 😉

euka210
24. jún 2012

nemozu to byt potnicky? Inak ku koznej alebo detskej, tie poradia.

salma22
24. jún 2012

chod k pediatricke...moze to byt aj zmenou samponu, gelu, mydla...alebo nieco co bolo skryte a objavilo sa to az teraz

zigzag
24. jún 2012

je teplo, asi potnicky, teda,ked nema teploty,a inak je ok,,,,, tazko povedat, nepopisala si, ake velke, farbu, a tak, ale ked je to akoby krupicka a toska zacervenane, najma po kupeli,tak urcite potnicky, natri sudokremom a menej obiekat 😉

ducci
25. jún 2012

podla mna to tiez mozu byt potnicky, nam velmi pomaha krem bepanthen, vyskusaj, ma neskodne zlozenie a dobre sa rozotiera 🙂

pe
26. jún 2012

tiez mozem odporucat Bepanthen, velmi rychlo nam to po nom zmizlo, aj sa prestala vzdy skrabat, ked som to dcerke natrela a super je ze nie je mastny, takze nezaspinil vecicky 🙂

nikush
26. jún 2012

pokial ju to nesvrbi, neplace, nema teploty, neskriabe sa na tych miestach , tak najskor potnicky....sprcha, menej obliekat, v horucavach naholaka 😉 ak sinie si ista, zajdi k lekarke