Čo znamená každodenná zvýšená teplota u bábätka?

klarinna
11. nov 2015

ahojte mamicky,chcem sa informovat,ci nahodou z Vas nema niektora skusenosti so zvysenymi teplotami u babatka,mam 4mesacne babo a uz vyse mesiaca ma stale teplotu nad 37,este ani raz nebol pod 37,testy krvi su v poriadku,co to moze byt?dakujem

liz_lemon
11. nov 2015

to je normalne

esterba
11. nov 2015

Zvykni si, to je jeho normalna teplota. 36,5 je len dospelacky priemer.

alchemilkazltozelena
11. nov 2015

v konecniku ma tolko pred odratanim, ci po odratani

majka99999
11. nov 2015

@klarinna nebolo to az po ockovani? Len ma to tak napadlo, ci telo este s niecim nebojuje... Inac teplota okolo 37 je babatiek normalna.

seahorse27
11. nov 2015

Ak merias v konecniku, tak je to uplne normalna teplota.

mimik79
11. nov 2015

je to normalna teplota tela babetka, klud a nestresuj sa kazdodennym meranim, ozaj je to normalna teplota

lenkoponka
11. nov 2015

naozaj sa nestresuj.... moj maly mal takmer kazdy vecer ako babatko do 37,5 (uz po odratani), dokonca ma pani doktorka upodozrievala, ze neviem merat teplotu 😵 .... a to som pracovala roky na detskom oddeleni ako detska sestra 😀 , jednoducho jeho termoregulacny system bol tak nastaveny ....

suchana
11. nov 2015

Moja mávala teplotu okolo 37,4-37,5 ked bola bábatko a často ju má takú aj teraz. Vždy bola úplne zdravá.

lubi40
12. nov 2015

moj ma do teraz 37.5 normal (v konecniku bez odratania). Pre neho je to normalne. Inak ked bol malinky, tak najme vecer maval do 38-bolo to od unavy. Deticky mavaju casto zvysenu teplotu, lebo su unavene. Hlavne nestresuj!

soleile
27. nov 2015

Moja dcera ma uz dva mesiace do 37,5 s ked jej vystupila raz nadranom na 38,1,dostala epi zachvat a teraz sa bojim lebo neviem co robit tak zrazam tie teploty dennodenne.Krvny obraz ma ukazkovy.Ak je to jej normalna teplota tak preco nad 38 dostane telo sok?Doktori len mavnu ramenom a zhodia to na zubky .

michi200
27. nov 2015

je to asi normálne, aj moja máva takúto mierne zvýšenú teplotu. tiež som jej dala zobrať krv, mala to ok, tak od vtedy sa tým už nezaoberám. ak tvoje bábätko nemá iné problémy, tak sa tým nezaťažuj, je to ok 🙂 hlavne jej už nemeraj často teplotu...a ešte ma napadlo, neobliekaš ju veľmi teplo ? aj z toho môže mať zvýšenú teplotu...