Čo zaberá na imunitu dieťaťa?

10. dec 2022

Poraďte mi niečo na imunitu čo zaberá?3r synček nastúpil v septembri do škôlky a ja od neho dostávam všetky choroby čo donese zo škôlky domov.Nikdy nič som nebrala na imunitu.Syncek je alergik,on bere Broncho-vaxon a Aerius.No aj tak býva chorý.Mava kašeľ a sopel.Poradte čo užívať aby nebýval chorý on ani ja.?Stravu a pohyb máme bohatý,tým to nebude.

lenuska9999
10. dec 2022

Žiaľ je to tak v týchto začiatkoch keď nastúpi dieťa do škôlky. Môj syn 3 ročný ma super imunitu. Teda mal. KazDy deň sme vonku, chorý bol malo co. 2 krad covid prekonal so soplom . A od kedy chodí do škôlky je to 2 týždne doma, týždeň skolka. A takto to ide dookola. Lekárka aj lekarnicka mi odporučili Imunoglukan tak ten teraz berie malý , uvidíme ci to pomôže. A ja beriem klasický Cko a Dcko

autor
10. dec 2022

@lenuska9999 Môj nebol vôbec chorý do troch rokov,ani kovid sme nemali.Chodime veľa von stále,no ak tak, odkedy chodí do škôlky je to hrozne s chorobami.

zorkahorka
10. dec 2022

Vobec nic s tym neurobis, uplne bezna realita.treba to len pretrpieť

antonia15
10. dec 2022

Neviem či to pomôže...poviem svoju skúsenosť...prvý rok presne ako píšete dva týždne doma týždeň v škôlke ...teraz druhý rok sme začali brať Colostrum od Barney's plus inhalujeme vincentku + ak ma zapchatý nos alebo vidím že niečo sa tam deje preplach nosa slanou vodou

kataka10
10. dec 2022

Ja preventivne davam Imunoglukan, D vitamin a probiotika.

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veroniq85
10. dec 2022

@antonia15 prosim mozem sa opytat to je kolostrum lre deti? dakujem

antonia15
10. dec 2022

@veroniq85 aj pre deti, deti od 3 rokov...tam je rozdiel len v dávkovaní...je to toto: https://www.drmax.sk/barny-s-kolostrum-s-beta-g...

antonia15
10. dec 2022

@veroniq85 zdá sa že u nás to pomáha, ale určite ako vravím v kombinácii aj s inhalovaním aj s čistením nosa

veroniq85
10. dec 2022

@antonia15 aha dakujem. Ja mojmu zase konvickujem. A mozes sa este opytat maly vam to prehltne ci vysypete to vnutro a tak to zje. Dakujem

nwnw
11. dec 2022

Ja som zacala Imunoglukan a treba pretrpet. U nas to uz je tak ze deti kaslik soplik a ja na umretie 🤦.

antonia15
11. dec 2022

@veroniq85 vysypem obsah tobolky...skúšala som prehltnúť ale bez šance...ale je to dokonca aj na obale napísané, že sa to tak môže

veroniq85
11. dec 2022

@antonia15 dakujem pekne za info