Čo zaberá deťom na nádchu?

23. aug 2021

Čo pomáha vašim deťom na nádchu? Okrem spreja/kvapiek.

pseudomonas87
23. aug 2021

Dobre odsaty nos, večer Fenistil kvapky, zmierňujú opuch sliznice.

bona69
23. aug 2021

https://www.pilulka.sk/coryzalia-40-tbl
Odporúčam, do dvoch dní ani chýru po nádche, dokonca aj mne prešlo, nikdy by som neverila že to takto rýchlo zaucinkuje

mabenn
23. aug 2021

Davam morsku vodu na preplach, sinupret, kalciovy sirup ak je aj zachripnutie, niekedy Ccko. Neviem ake stare dieta myslis...

mabenn
23. aug 2021

@bona69 nad 6 rokov, autorka neuviedla vek

majkado
23. aug 2021

Mojim celkom dobre pomôže okrem preplachu nosa, masáž reflexných bodov - jamky po stranách/ krídlach nosa.

bona69
23. aug 2021

@mabenn malý mal rok keď som mu dávala, píše že sa nedáva kvôli vdýchnutiu nie kvôli zloženiu,

autor
23. aug 2021

Preplach u nás neexistuje, mame problém dať aj kvapky. Maly je veľmi tvrdohlavý Ma 4 roky

simca06022011
23. aug 2021

morska voda, odsavacka, vycisteny nos potom kvapkat nasivinom ak treba...
sinupret kvapky, ak je silna nadcha- teda ma na to vek...

A inak take nieco, ze neda si, u nas neexistuje.. ked chce dostat zapal usi, ist do nemocnice nech je tvrdohlavy kolko chce. MOjarobila dramu, nepochodila, a potom uz bol klud. Prvorade je totiz ten nos cistit a ta morska voda, musi nos vyplachnut tiez, to nie je len strek ano nasivin.. tu kvapka/tam kvapka.

katkami123
23. aug 2021

Mala je už zvyknutá na morskú soľ na preplach - PHYSIOMER, dávam tak každé 3-4 hodiny a predstierane medzi tým sprej do nosa, nech vylieči. Trochu nechápem autorku, aby mi decko rozkazovalo a si diktovalo, tak to je trochu moc. Treba vysvetlit a keď nepomôže, prídem chytím dám a bodka, nebudem predsa riskovať angínu alebo zápal pľúc len pre rozmaznanost dieťaťa.

eririka
23. aug 2021

Výplach nošteka veľmi zaberá 😊😉

eririka
23. aug 2021

@katkami123 presne to iste myslím, ale sj robím, ide o to čo chcem ja, nie malý, nikdy by nemal čistý nos kef to necham naňho, je to boj ale vyhram stále ja 😉

eririka
23. aug 2021

@simca06022011 presne tak, ani u nás také že nechce neexistuje, robim preplach, a rozhodujem ja 😉

eririka
23. aug 2021

Také neexistuje!!!! Zabal ho do deky a odsávač ka, ani jeden n nie je z toho nadšený, sle čo zteba. To Sa musí 😉

eririka
23. aug 2021

Všetko existuje, len treba chcieť!!!

zildo
23. aug 2021

Ja pred spaním odsajem nos vysávačom, dám morskú vodu zase odsajem.umyjem nos.pod noštek natriem masticku a pri posteľ dám nakrájanú cibuľu.

gugulko
15. sep 2021

Tymianovy krém od just jednička ...kamoška ti vie objednať ozvy sa ak chces....určite je základ domácej lekárničky