Čo vám zabralo na molusky?

Dnes o 18:21

Co vam prosim zabralo na molusky? Syn ich uz ma niekolko mesiacov a nevieme sa ich zbavit. Molusk je nedostupny, ma niekto nieco overene prosim?

wanduska327
Dnes o 18:51

Molusk z viac zdrojov v mojom okolí nepomáha vôbec. Najviac pomáha vypálenie ...a nám pomohlo doma vytlačenie tej vodičky dezinfekcia a zbavili sme sa

ukgirls
Dnes o 19:02

ja som bola masochista ..pockala som az mala zaspi..natrela som to umrtvovacim kremom a sterilnou ihlou prepichla a vytlacila.. vydenzifikovala a to jedine zabralo .. skusala som vodicky etc ..a prd z toho az vytlacenie zabralo takmer hned

gerfinka
Dnes o 19:21

Nám pomohol lastivicnik a potom najmä tinktúra - tuším sa to volalo bradavicove mazanie od Serafin. Po pár pokvapkaniach jej to krásne sa začalo zasusat a v priebehu pár týždňov sme sa molusiek úplne zbavili.

1mata
Dnes o 19:31

Kožná našej odstránila molusky takou " lyžičkou". A po pár týždňoch ich mala ešte viac. Kúpila som molutresk vodičku. 7 dní sme potierali a niektoré začervenali, praskli ( neviem ani kedy), ale v okolí tých natieraných molusiek má neskutočne zosušenú kožu 😏

lucylaw
Dnes o 20:02

U syna zabral Duofilm,už dvakrát..

conquestor
Dnes o 20:13

Aktuálne používa dcérka... Je to ako molusk-ten jediný nám zabral pri prvej dcérke a pri druhej zabera toto....po lyžičke sa to dvom známim vrátilo a deti trpeli..behom týždňa nám molusky miznú