Čo to môže byt?

mimika97
7. mar 2024

Prosím maminky máte skúsenost, pripadne čo to môže byt? Dnes sme boli na prehliadke, ukazovala som doktorke, čo má maly na nozicke.. mal to veľmi doho bez zmeny, ale ako sa mu toho dnes doktorka chytala dosť sa to zmenilo.. zhoršilo. Nebola som u svojej poslali má k novej ktorá asi nemala ešte skúsenost a nevedela čo to je.. už som písala svojej doktorke a zajtra hneď k nej idem ale potrebujem ukľudniť.. maly ma dva 2 mesiace. Fotka pred/po

domka222
7. mar 2024

Ja si myslím,že to zhoršil skôr tlak ponožky ako dotyk lekárky. Však pozri akú má celú nohu otlačenú

mimika97
autor
7. mar 2024

@domka222 ponožku na tom mával aj pred tym a bolo to stále rovnaké…

mimika97
autor
7. mar 2024

@domka222 ale ďakujem, tato odpoved mi určite pomohla k zisteniu čo to je 👌👌

domka222
7. mar 2024

Však čo to je ti s istotou povie lekár ,nie diagnostika cez koňa. Jedna ti tu povie,že je to napríklad impetigo a bude to úplne niečo iné. Nič smrteľné to nebude. Si spokojnejšia?

hipuska
7. mar 2024

Aka si urazliva. A áno, ponožku otlacenu ma.

aliaray1
8. mar 2024

@mimika97 ahoj netusim co toto moze byt, idealne vetrat zatial kym sa vyjadri dr. Zatial by som na to ja dala infadolan masticku a vetrala. Tu ponozku ma fakt uzku, taketo rovno vyrad, my sme tiez riesili uzke ponozky a velmi fajn sme nasli az v pepcu (lindex aj tesco boli priuzke)