Čo sú to za vyrážky u 2-ročného?

9. sep 2023

Prosím, čo to môže byť? Malý 2 ročný ich má na nohách, chrbte, okolo pásu a jednu na krku a za uchom....

pbra40
9. sep 2023

Kiahne? Molusky? Zle zaostrene

micicka
9. sep 2023

Podla mna molusky, ale to musi mat uz dost dlho. Ako dlho to ma?

lorin29
9. sep 2023

Molusky pravdepodobne

autor
9. sep 2023

Nemá to dlho práve

autor
9. sep 2023

Ma toho každý deň viac

regina22
9. sep 2023

Asi molusky, je to infekčné, vytlačiť potrieť alpou, potierat potom alpou 2x denne kým nezmiznu, ono sa to tou alpou zasusi. Keď nejdu vytlačiť tak pre pichnúť ihlou

zdenkak87
9. sep 2023

Budu to molusky, akurat s tym bojujeme. Mal ich par a teraz ich ma uz pomaly na celych nohach, skusame kadeco no zatial bohuzial neuspesne 😔

autor
9. sep 2023

Tak o tom som ešte nepočul, to ste ma nepotešili

zdenkak87
9. sep 2023

No ja som citala ze moze trvat cele mesiace kym sa toho zbavi takze vobec nie som nadsena 😕

micicka
9. sep 2023

No s moluskami budete asi dlho bojovat. A ked sa mu to este takto rychlo siri. Treba dat aj nieco na imunitu. Na molusky su rozne vodicky, ktore dost stipu. Nam nepomohli bohuzial. My sme sa toho zbavili az homeopatikami

zdenkak87
9. sep 2023

@micicka a ake homeopatika prosim? Davame uz sirup na imunitu, tie roztoky co stipu sme skusili ale nula bodov, strasne place a krici ze ho to boli. 😔 a skriabe si to tak asi aj preto sa to tak rychlo u nas rozsirilo

micicka
9. sep 2023

@zdenkak87 uz si to praveze nepamatam, tusim thuja a este nieco. Skus pozriet v nejakych starsich forach o moluskoch, uz som to par krat pisala. Nam sa to po tych roznych speci vodickach zacalo este viac sirit, a tiez plakaval, ze ho to velmi stipe

autor
14. sep 2023

@zdenkak87 aj vy to máte po pár dňoch takéto? Ako keby sa to zmenšuje a mizne?

zdenkak87
14. sep 2023

Vobec, nasmu sa to strasne rozsirilo, uz to ma po celych nohach a par na rucke. Skusame kadeco ale skriabe sa stale tak si to aj sam roznasa

autor
14. sep 2023

@zdenkak87 tak u nás to možno nebudú tie molusky

ankare
14. sep 2023

Nápis do skupiny Zdravotníci na MK.

pbra40
14. sep 2023

Neboli ste u lekara s tym?

lucka_xx
9. apr 2024

Zdravím. Prosím vás, prišli ste na to čo to bolo za vyrážky? Náš má tiež také, stále sme neprišli na to čo to je, už ich mal aj minulý rok 3x. Tiež mám pocit že sa to postupne zmenšuje a zmizne. Najprv to boli červené fliaciky, potom akoby malinký pľuzgierik, ale nepraskol, skôr mám pocit že sa to pomaly hojí, susí stiahne...ťažko sa to aj opisuje. Ale momentálne ich má už 6ty deň. Na kožné nás pošle dr až nabudúce. Alebo ak nezmiznú

autor
9. apr 2024

@lucka_xx ahoj u nás to bolo také ako keby vystupené hrbolčeky, ktoré potom úplne zmizli. Len to dlho trvalo a malo to všelijaké štádia. On tam nemal vôbec pluzgieriky. Lekár to uzavrel, ako reakciu organizmu na chorobu, ktorú pred tým prekonal