Čo sú to za vyrážky?

13. nov 2022

Baby prosím vás nestretla ste sa niektorá s takými vyrážkami ? Drobec bral penicilínove antibiotiká počas liečby nič a po dobrati antibiotík na druhý deň sa mi takto vyhodil neboli ho to ani nesvrbi vďaka

belllaa652
13. nov 2022

Alergia.... Reakcia na lieky

saxana000
13. nov 2022

Mne spustil penicilin strasidene alergicke reakcie.tiez kym som ho brala tak nic a po dobrati katastrofa skoro som sa zadusila.pri sprchovani z Fa sprchacu. Plus potraviny kozmetika pracie prasy pele travy zvierata Ak mas doma dithiaden alebo fenistil daju ten na vyrazku a svrbenie a zatra chodte k lekarke.a urcite k aergologovi na testy kym je zima.

autor
13. nov 2022

A to až po dobrati antibiotík ? Počas brania mu nič absolútne nebolo nemal ani vyrážky

autor
13. nov 2022

Nič zajtra volám lekárke písala som jej ona že alergia asi na citrusy no však ale už ich jedol a nič mu nebolo nikdy nechápem

saxana000
13. nov 2022

Ano vsetko zacalo az po vybrati

terezka1947
13. nov 2022

Tiež mám veľmi zlú skúsenosť s penicilinovymi ATB,silná alergia

saxana000
13. nov 2022

Mozno pre ten penicilin este ho ma v sebe a v kombinacii s citrusom nabehla zihlavka

autor
13. nov 2022

Davam mu fenistil kvapky už som mu dala 10 kvapiek dúfam že to prejde
Aj ste to niečim natierali?

saxana000
13. nov 2022

Mozes fenistil gel

dzina007
13. nov 2022

Ak jedol citrusy jahody a podobne alergeny pocas bratia PNC antibiotik alebo tesne po dobrati tak to moze byt reakcia na to.

alja20
13. nov 2022

Reakcia na penicilin ten sa ani nema podavat malym detom odporucany je az vo vyssom veku deti

autor
13. nov 2022

Môj má 6 rokov , kvôli streptokokovi mal OSPEN 400

alja20
13. nov 2022

Doktorka bude vediet najlepsie treba s nou urcite riesit ale je to urcite alergicka reakcia treba antihistaminika fenistil,aerius alebo dithiaden ten je silnejsi nez tamtie dva moj syn tych reakcii ma vela za sebou...toto je vysyp zihlavka je ina

kayyaa
13. nov 2022

Reakcia na penicilin, bezne sa to stava den dva po dobrati. Stalo sa mi to iste, rovnaky vysyp ako tvoj syn den po dobrati penicilinu. Nesvrbelo, ani nic. Do 3 dni samo preslo😊