Čo s opakovaými aftami?

marikazavadka
12. feb 2013

neustale sa vracaju vyliečia sa do tyždna a na druhy den su späť berie lieky na chudokrvnosť -Maltofer,probiotika,na imunitu imunoglukan potieram mu to pyridoxinom inj,berie B-komplex kvapky, ihned po vyliečeni su naspäť,,,

xlucia
12. feb 2013

maltofer vyhod, kup si pripravok z justu na chudokrvnost, ake berie probiotika? napisala si malo

babajaga
12. feb 2013

moj maly mal to iste...afty,zapalene dasienka...ocerneli mu dokonca zubky....liecili sme tyzden,za par dni zase,zase liecba,po vysadeni zase boli nazad....davala som sorex,fialovu vodicku,robenu vodicku v lekarni s vitaminami,vytierala som tantum verde ..... bral sa mu aj vyter z pusy a ten mal dobry....ja som siahla po koloidnom striebre a davala som mu do pusy 1ml rano 7 dni....a odvtedy klop,klop mame pokoj....

ivuska027
12. feb 2013

B vitamin, ale nie tabletky, ale banany, drozdie(v podobe pomazanky napr) a potraviny, kde sa vyskytuje. Chudokrvnost s tym nema nic, cize ak berie aj ostatne lieky, tak v pohode, ale na liecbu afty to nema vplyv. S cim to liecis? Myslim cielene?

brisilda
12. feb 2013

odporucam kompetne vysetrenie ! presla som si tym pri malom a dokonca nam krvacali dasienka ...mala som pocit, ze nam vypadaju zubky take to bolo hrozne ...doktorka ma dost vystrasila a to sme sa s tym stretli len raz ......pokial sa to opakuje trvaj na vysetreniach ! viac google nakolko neviem presne ake to mate a ake vystrenia ste podstupili...nechcem strasit ale odporucam kontaktovat lekara a vysetrenia

kimo
12. feb 2013

No, ja mam doma to iste...ma to muz aj syn. ja s dcerou vobec. Muz na to vyskusal vodiciek a liekov neurekom. nepomohlo. myslim si, ze neexistuje vec ktoru by tu niekto napisal, co sme nevyskusali. cez vitaminy, probiotika, vslijake "zarucene tinktury". vzdy prisiel niekto so "zarucenym receptom", u nas vobec nefunkcnym. vyhodili sme mnoho penazi za super vyrobky. mozno trochu poradim ako zmiernit bolestivost a trochu urychlit liecbu. synovi vzdy nasadim isoprinosine (predpisal imunolog), vitamin C a Bkomplex.samozrejme ziadne potraviny ktore drazdia sliznicu (aj ked vtedy deti nechcu zvacsa nic jest), za 5-6dni afty zmiznu, ale pri kazdej chorobe ich ma spat. staci obycajne nachladnutie. a muz teraz prave skusa spominane koloidne striebro, uvidim ci to zaberie. pred vianocami vyskusal muz koenzym Q10- asi mesiac nemal afty- obrovsky uspech, lebo on ma afty celorocne. ono podla mna vsetky tie lieky a vodicky len zmiernuju priznaky ale neliecia samotnu podstatu tvorby aft. mate za sebou imunologicke vysetrenie? synovi ciastocne pomohol imunolog, muzovi vobec. skusame dalej. je to hrozny boj,kto nezazil nepochopi. este som pocula, ze tieto problemy sa riesia aj u zubara na paradentologii, ako problem ustnej sliznice. chcela nas tam poslat synova zubarka. keby ste nahodou niekto mali zazracny liek dajte vediet aj ostatnym trpiacim 🙂))

pingu1
12. feb 2013

neoblizujes mu lyzicu? ak ano, tak to ma z toho