Čo robiť so zle nastrelenou náušničkou?

kiblika
27. máj 2011

Máte niekto skúsenosť zo zle nastrelenou náušničkou ? My sme si dali dnes nastreliť náušničky a jednu nám nastrelili nižšie. Stráááášne ma to s...e a rozmýšlam že jej ju vyberiem,aby jej tá dierka zarástla a potom jej ju dám znovu nastreliť. Máte s tým niektorá skúsenosť? Chcen aby mala tie naušničky rovnako nastrelené :(

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiblika
autor
28. máj 2011

@dominika1988
Ahoj, ja som to spravila takto , no včera som jej ju aj obratom bola dať prestreliť a tá ženská , neuveríš, prestrelila jej to o rovnaký kus vyššie. tak som sa dorevala , vytiahla som jej ju a nechala som jej len tu jednu čo má nastrelenú dobre. Ked sa jej to zrastie, tak jej pojdem dat nastreliť ale inde. A tá odvaha, ešte mi ju chcela prestreliť na tretí krát čo som ju stopla, no hrúúúza, ☹ , ja som taká nas.... že 😠 😠 😠 , len dúfam že nebude mať jazvu,a že sa jej to pekne zrastie, dnes tam už má len červené bodky ,no uvidíme. 😢

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiblika
autor
28. máj 2011

@dominika1988
no, aj mna to zarazilo preto že nenastrelovala prvý krát, vela ludí k nej chodí, no kedze u dokorky nenastrelovali tak sme na odporučenie šli sem, no a určite k nej už nepôjdem , ved ona si tam aj naznačila bodočky na obe ušká, no ako si už tú druhú bodku ani na druhý krát netrafila, ja neviem kam pozerala. Pôjdem do tetovacieho štúdia cez týžden sa opýtať či by mi jej tu naušničku nenastrelili aj tam, kedžetam robia piercing ... , určite to bude lepšie ako ísť znovu k tej ženskej, už na to nemám gule ... a ani odvahu , nenechám je spraviť do uška dieru ako niekam .... ☹

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiblika
autor
5. jún 2011

@dominika1988
@dominika1988
Tak a už od piatku máme náušničky dve, v tetovacom mi povedali že malimkým deťom to neroby, no boli sme v kozm.salone a tam bola taká mladá a velmi milá pani, na prvý šup jej to prestrelila a ešte jej to aj lepšie vydezinfikovala , úplne ináč to robila ako tie pani pred tým, bodočku sme si mohli nakresliť mi, no a dopadlo to suprovo 😀 😀 😀 , ozaj ale ak pôjdeš dať nastrelovať náušničky, je lepšie ak s niekým pôjdeš, aj malá sa bude cítiť bezpečnejšie ale hlavne jej treba držať hlavičku aby sa nepohla, jeden drží bábo, druhý hlavičku a tretí nastreluje .... , no som strašne rada ako to dopadlo, a vôbec jej nieje vydieť jazvyčky po predošlom nastrelovaní čo ma velmi teší, ... Držím palce a odporúčam ísť čo najskôr ak jej chceš dať prestreliť tie ušká, lebo ked bábatko hýbe velmi hlavičkou ide to ťažšie .... Daj vedieť potom ako ste dopadli .... Prajem nech vám ich nastrelia suprovo hned na prvý šup ... 😵

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz