Čo robiť, keď sekne v krku 8 ročnú kočenu?

mamabiba
15. nov 2011

Baby, čo ste robili, keď seklo v krku vaše deti? Moju v škole na telesnej seklo v krku a nemôže otočiť hlavou. zaberajú na to štandardné lieky typu brufen, paralen a pod? Alebo iba zabaliť do šálu a čakať?

len.petra
15. nov 2011

@mamabiba aj našu raz poriadne seklo v krku a lekárnička mi poradila http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-... .. Je od 6 rokov a je aj stuhnutú šiju. Držte sa 🙂

mamabiba
autor
15. nov 2011

@len.petra Ďakujem, určite vyskúšame 😉

jakavi
15. nov 2011

ja neviem ale rehabilitacie na krcnu chrbticu

annaopialova
15. nov 2011

ahoj skus ist na neurologiu mozno doktor vam predpise rehabilitacie

ivett1
16. nov 2011

@mamabiba určite zaberajú lieky proti bolesti a udržiavať v teple, ale ak sa dá radšej choďte k doktorke (aj detskej, nemusíte sa hneď ponáhľať na neurológiu)...možno vám predpíše aj nejakú konkrétnu masť, prípadne lepšie lieky...ja som toto párkrát mala v detstve a je to poriadne nepríjemné a bolestivé (dodnes si to pamätám a "mám citlivé svalstvo šije"...prudký pohyb ma bolí, ale to súvisí aj s tým, že sa mi tie "seknutia" opakovali 😝

mamabiba
autor
16. nov 2011

babulky ďakujem, nám sa to teraz stalo prvý x tak zas z toho nejdem robiť paniku. Viem, že deti sú pri hrách trochu besnejšie, tak ju asi dajaké viac sotilo....len som chcela vedieť, ako jej to najrýchlejšie uvoľním. Ale už je to ok. Ak by sa to opakovalo, určite zájdeme k dr.

mamaliana
28. jún 2013

Ahoj volám sa Sofi dnes si idem pre visvedčenie a seklo ma v krku čo mám rýchlo robit???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹