Co pomůže, když je miminko zahleněné?

kacka1977
9. dec 2012

Ahojte, chci se zeptat na nejake dobre rady co mate vyzkousene a pomohli vam, kdyz je babetko zahlenene. Ted jak je zima se moje devitimesicni dcera nadychala asi studeneho vzduchu a kdyz dycha tak slyset jak ji to tam chrci. Odsavam ji sople odsavackou a davam coryzaliu (homeopatikum), taky ma dost vlhky kasel tak davam stodal, ale zatim nic moc nepomohlo.
Dakujem za rady

evulilik
10. dec 2012

Na noc mokrú utierku/ uterák cez radiator a naparovať. Ja som malú vzala na ruky sadli sme si na stoličku k nohám som si položila hrniec s horúcou vodou s 2 lyž. soli a zakrili sme sa plachtou. Potom sme odsávali 😉 pod plachtou sa jej nepáčilo vôbec ale keď sa musí ☹ môžte si spievať alebo nejakú hračku vziať so sebou 😉

sisiqe
14. dec 2012

ja mám tento problem :( total zahl.sople..kašle..nespí a vobec nechce nič jest..už mame lieky..ale ja mam pocit že vobec nezaberaju :( odsavam každu chvilu...už ho bolí noštek :( skušam ohriat olej namočim plienku a okolo hrdielka..to cez den..chodime raz von..nech bacile pomrznu..ale nič nezabera :(skusim mu teraz dat ten uterak na radiator ako si tu pisala evulilik