Čo pomôže na zapálenú predkožku u 17 mesačného syna?

karin325
18. mar 2013

Baby potrebujem radu syn ma 17mesiacov vecer pri kupani som si vsimla ze ma opuchnuty cerveny penis ....nejde mu ani stiahnut predkozku co doteraz mal v poriadku okupala som ho v harmanceku a rano pojdem s nim k doktorovi ak ste sa s tymto problemom stretli co na to zabralo? dnes asi nezaspim:(((

veronika028
18. mar 2013

Neboj aj môj to mal až tam mal take biele či co pod kožou. Doktorka ma poslala urologovi on mu to pozrel, trochu stiahol a to biele vyšlo že to sa mu tam nazbieralo. A povedal aby som stahovala ako to pôjde ale nie nasilu. Že teraz mu to nebude robiť že by to bola veľká bolesť. A teraz zase po čase ked sťahujem vidím že sa mu to tam zrastlo. Nejde mi ťa cela predkozka dole tak neskôr mu to budú musieť pretiahnut . A to že robia tuším okolo 3 rokov. Ked pojdem doktorke tak zase jej poviem že mu to nejde celkom co povie som zvedava. Tak vydrz do zajtra nič sa mu vážne nestane a doktorka ti povie co a ako. Veď cika do plienky a neplace pri tom? Tak ho to urcite neboli

buba183
18. mar 2013

Ja mam tiež 17mesacneho drobca a tiez mu narastol pipik davala som mu framikonovu mast a v pohode preslo nam to.dokonca nas doktorka nikde neposlala

hladampomoc
18. mar 2013

@karin325 ahoj. my sme to tiez mali a dr. nam na to predpisala masticku aneocin a uz po prvej aplikacii to zacalo ustupovat

lienkao
18. mar 2013

jednoznačne framykoin. To pomáha veľmi dobre na zapálený pipík. Určite mu ho natri ešte teraz, ak máš doma framykoin (môže byť aj ophtalmo framykoin). Ale treba na to dávať pozor, časté zápaly spôsobujú zúženie predkožky.

silviatko
18. mar 2013

presne to sme mali pred mesiacom..bola som mimo nevedela som čo to je..repíkový odvar a framyokin.mastička zabrala asi o 2dni..na 4tý deń bol malý úplne fit 🙂

katecameron
19. mar 2013

repík mu vstrekuj so sterilnou striekackou pod prekozku a ku dr. by som ani nesla

kuka221
19. mar 2013

Malý to tiež mal, dostal u detskej lekárky mastičku Baneocin, zabralo do 2dní

vonicka
19. mar 2013

To,ze ty nezaspis mu nijak nepomoze 🙂 Neboj sa, da sa mu to doporiadku, ale aj ty sa ukludni 🙂

aliza
19. mar 2013

no a hlavne uz netreba stahovat predkozku....ten zapal je kvoli tomu.

aristka
19. mar 2013

to sa ti môže stať aj neskôr,že sa mu zapáli pipík,môj zaručený recept je jemne presunúť,obliať boŕovou vodou a normálne netrieť canenstenom

monikamalacky
19. mar 2013

mi to máme teraz lebo mu stahovala predkožku a používame kalciovú masťa je to už v pohode