Čo pomôže na slintavku 10 ročnému dieťaťu?

janka7234
16. jan 2016

V stredu sme boli na pohotovosti ze ma zacinajucu anginu dali jej penicilin. Ten stale uzivame. Vo stvrtok sa jej v ustach spravili pluzgiere afty . od stredy ma vysoke teploty. Neje iba lezi . Doktorka mi vcera kazala vyplachovat usta kamilkami a sprej tantum verde. Mate s tym niekto nejake ine skusenosti co by jej pomohli. Dakujem .

janinah
16. jan 2016

máte dobrú liečbu,ale chce to čas,ja som dávala kadečo,ale všetko syna štípalo v puse,až tandum pomohol...dávaj tekutú resp. kašovitú nedráždivú stravu,tie ústa sú veľmi boľavé

loginexistuje
16. jan 2016

spej tantum verde davaj dalej .. po kazdom jedle a piti vystriekat po jedle poriadne umyvat lyzicku a riad ... je to infekcne. Pit davaj cez slamku alebo striekackou davaj .. je to velmi bolestive hlavne je aby pila ...
nedavaj jej studene ani horuce len vlazne vsetko a nie kysle to drazdi tie afty a je bolestive potom

treba davat najma b komplex .... aj tabletu a aj normalne rozdrvit s troskou vody a potierat afty .. lepsie ako kamilky je repikovy caj ale vlazny...

zuzub
16. jan 2016

Moj syn mal tiez nedavno bolo to hrozne ☹ 14dni kym sa z toho dostal....ale na tie afty nam dobre zabrala propolisova tinktura.som mu to 2-3vytierala stipe to jak svina,ale pomohlo.skore uzdravenie.

matusik24
16. jan 2016

My sme dávali tea tree olej od Justu ,strašne plakal, ale nepopustila som a potom mi jedna známa poradila probiotoká Floraliv.Je tam veľa B-éčka a potom sa mu to zlepšilo, ale asi naša najhoršia choroba a ani on mi nič nejedol.