Čo pomôže na koliku u novorodenca?

4444mono4444
1. okt 2021

Dobrý,poradíte čo na detskú koliku? Malého vždy pri vetroch boli bruško ,plače a robí grymasi ...používame espumisan a cvičíme...čo ešte zaberie? Ďakujem.

ivangeline
1. okt 2021

Rurkovanie,nosenie sa a kresielkoooo s vibraciami.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelie2017
1. okt 2021

Je to po spanielsky, ale nasmu to velmi pomaha. Robim tieto veci parkrar denne a super. Riadne sa vyprdka. Ale o 5. rano nepomaha nic, len pockat, kym sa to podari a kym vyrastie.

https://www.youtube.com/watch?v=rFwWEUFSsCI
eririka
1. okt 2021

@amelie2017 Rektálna trubica super pomôcka

lucianne
1. okt 2021

@4444mono4444 cvičiť z nožičkami, masírovať bruško, ja som dávala sabsimplex ci ako sa to volalo, teply kúpeľ.

bettie
1. okt 2021

@4444mono4444 espumisan, cvicenie, masirovanie ani rektalna rurka nepomohli, u nas zabral Sab simplex.

nikpa
1. okt 2021

@4444mono4444 u nás espumisan nezabral ale sab simplex a rektalna rurka. Tiež probiotiká nie sú od veci. Ak nič nezaberie, zmeniť mlieko keď je na umelom.

jana7843k
1. okt 2021

u nas tiez zabralo len pravidelne cvicenie s nozickami, aj preventivne skor nez koliky nastali, masirovanie bruska a aj som pouzivala esencialne oleje do difuzera

zuzkaa1991
2. okt 2021

@4444mono4444 my sme mali asii do 3mes 4 me.nic nexabralo menila som mlieka jedine rurka a davala.som v 3mes.sab simplex a mala.som pocit ze ten nam zaberal...vysakala som vsetko mozne a nic poprip dat do vajicka ist s autom ked sme isli na pohotovost zrazu bolo ticho ;) ale skusit tie kvapky a určite ak je velmi zle rurku po tom sa vzdy ukludnila.ak sme prvýkrát dali tak az sme.poculi jak siči z nej vzduch plus teplu plienku na bruško sme davali ked bola malicka resp. Teply zabal