Čo pomôže na afty?

anabel2341
10. feb 2021

Ahojte môjmu bratu sa stále vytvárajú afty v ústach
Každý mesiac to má nič nezaberá skúšali sme všelijaký vodičky antibiotiká doktorke chodí stále bohužiaľ to iste mu predpíše nemôže sa poriadne najesť ani napiť
Na dolnej pere sa mu to stále vytvára diery ta má už sme zúfalý nejaké rady typy? Vítaminy všeličo berie a stále nič nezaberá

pribinak
10. feb 2021

Smer imunológ

suve99
10. feb 2021

Skúšali ste Gingivalis tinktúru ? Je to TOP, na ošetrenie zubov, po trhaní, pri aftoch. Kúpiš v lekárni, stojí do 2€ - je to zarábaná tinktúra....

fatima99
10. feb 2021

nasadit probiotika ked bral antibiotika a konzultacia s imunologom

ewka9
10. feb 2021

Kúpte si kvapky KALOBA určite pomôžu užívajú sa 5 dní aspoň myslím 3 krát denne 10 kvapiek som dávala svojmu štvorročnému synovi..vždy mu zabrali..kúpila som ich na odporúčanie krčnej doktorky..a potierajte florsalminom..

bellovag
10. feb 2021

propolisová tinktúra

katzed
10. feb 2021

@pribinak ako píše @suve99 tinkturu, dokúpiť v lekárni AMP care a brať dlhodobo, stojí cca 15-20€ ale zaberie, syn mal tiež afty dosť veľké a pomohlo, brali sme cca 2 roky. Držím palce

pondelok01
10. feb 2021

Zmenit zubnu pastu, tie lacnejsie, bezne pasty ako su Signal, Colgate maju nejaku drazdivu latku. Vyskusajte kupovat Elmex, Paradontax, Vadamecum, mne to pomohlo, ako dieta som mala afty nonstop, odkedy kupujem inu pastu tak mam 10 rokov klud. A na hojenie je super gel Kamistad. Tisi aj bolest, takze sa vie clovek aj najest, zaspat.

sima338
10. feb 2021

gél Kamistad, výborný na afty 🙂

agnes28
11. feb 2021

@anabel2341 tiez odporucam zmenit zubnu pastu, dcere to velmi pomohlo. Nesmie obsahovat SLS! My pouzivame konkretne Zendium

kissinka111
11. feb 2021

Bekomplex kvapky a vela ovsennych vlociek. Ja mavala casto afty ale od kedy pravidelne jem vlocky zlepsilo sa to a ked sa nejaky objavy tak sup kvapky a o par dni je pokoj.

anabel2341
autor
12. feb 2021

@anabel2341 ďakujem Vám všetkým ❤️