Čo pomohlo vášmu dieťatku na koliky?

1nelka1
28. sep 2021

Dobrý deň, potrebovala by som rada. Môjmu bábätku neviem už ako pomôcť. Máva večer kolíky. Masírujeme bruško Pupikom, cvičíme s nožičkami, máme probiotiká Bio Gaya. Pijem feniklovy čaj aj rascivy. Dávam aj teplu plienocku na bruško. Možno trochu to pomôže, ale žiadna sláva. Prosím vás kto má s tým skúsenosť, čo vám pomohlo. Ďakujem krásne za každú radu.

erikaa09
28. sep 2021

Balonix med

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikha2809
28. sep 2021

Probiotiká ja mám dobrú skúsenosť okrem biogaie s Infant Dophilus a pred každým papanim sabsimplex a coliprev.zazraky však nečakaj my sme sa trápili dva a pol mesiaca

alzbeta311
28. sep 2021

My sme sa s kolikami trápili 4 mesiace a teda vyskúšali sme všetko možné aj nemožné a teda za mňa bol TOP TOPOV : baby calm kvapky. Tie nam pomahali vzdy najviac vďaka bohu im, inak by som sa aj zrútila

jane1987
28. sep 2021

@1nelka1 Ahoj, pomohol simetikon (espumisan alebo sab simplex kvapky), baby calm- prirodny a obsahuje byliny na skludnenie bruska, dokonca babatkam aj chuti, masaze pupikom, dat na brusko na seba, nosenie- babo je na tebe a tym si masiruje brusko- nas neraz tak aj paradne odgrgne, ci poodprdkava. A trpezlivost obrovsku, ono to prejde....

lucyl13
28. sep 2021

@1nelka1 U nás pomohol jedine Coliprev. Baby Calm vôbec a z Bio gaie mala strašne bolesti, to bola najhoršia noc, celu noc preplakala…potom som sa na nete Dočítala, že aj takéto sú vedľajšie účinky a že moja mala nebola jediná, ktorej toto robili…skúsila som ich pri črevnej viróze minuly rok a to už bolo ok.

althejka
28. sep 2021

@1nelka1 tymianovy krem z Just a cas

luc308
29. sep 2021

@1nelka1 ahoj, u nas zo zaciatku pomahal espumisan neskor sme presli na infant dophilus..tiez som skusala caje, ale je to tak, ze niektorym babatkam feniklove ani rascove caje dobre nerobia. Tiez pomahalo lezanie na brusku. A nakoniec nam uplne najviac pomohol nosic, syn prekrocil hranicu 3och mesiacov, z materskejo mlieka sme presli na hipp a bolo po probleme. 🙂

stanzi
29. sep 2021

Baby ktore pouzivate Coliprev, myslite ze ho mozem dat do mlieka do flasky? Doktorka mi povedala ze ho mam malej davat normalne cez lyzicku po jedle, ale takto mi ho vzdy vypluva… 😕

ikissedagirl
29. sep 2021

@stanzi treba lyzickou do pusy bud pod jazyk. alebo dostatocne hlboko, aby nevedela vyplut. staci malicko mliecka, neublizi jej to. vo flaske sa kvapky mozu nalepit na stenu flasky a vlastne ich nevypije :/

marzuz89
29. sep 2021

@1nelka1 skus vypustit na par dni tie caje pre seba, babatkam vela krat skodia na brusko. My sme mali biogaiu tiez, plus espumisan a neskor coliprev (kazde kvapky su na iny problem, nie je to nahrada jedny za druhe), plus presne cvicenie s nozickami, masaz bruska. A nikdy prve asi 3 mesiace sme nepouzivali blikave a zvukove hracky (kolotoce, premietacky, blikajucich vrieskajucich plysakov a podobne), mali sme iba hrkalky, niektore deticky to moze velmi pretazit a vecer neutisitelne placu aj z toho, skus zvazit, ci to nemoze byt aj u vas.

stanzi
29. sep 2021

@ikissedagirl Prave ze nemozem ist lyzickou dostatocne hlboko, mala ma aj reflux a potom mi hned vracia 😕

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1nelka1
autor
30. sep 2021

@marzuz89 ahoj my takéto hračky vôbec nemáme, malička ma iba tri týždne zatiaľ. Ďakujem krásne za radu, skúsim tie čaje vysadiť a uvidíme.

marzuz89
30. sep 2021

@1nelka1 prosim, skus, nemam s tym skusenost ale viem ze to byva, nas mal ibrovske bolesti ked si chlipol taky cajik napriamo, nie cez moje mlieko. Drzim palce