Čo pomáha na molusky?

jasminka22
23. jún 2021

Ahojte, viete mi poradit ako liecit molusky u 9 mesacneho dietata, ktore nemoze este uzivat imunoglukan a pod. Ako posilnit imunitu? Pediater nam odporucal len cistit repikom, imunitu, ze si musi diet vytvorit same, ale moze to trvat aj pol roka kym sa toho zbavime. V teple sa to mnozi rychlo a nerada by som dieta nechavala bez pomoci. Davam probiotika uz dlhsie, dnes sme zacali potierat koloidnym striebrom. Ma niekto skusenosti? Co Vam pomohlo? Dakujem

lusinda1989
23. jún 2021

Potieraj lokálne propolisom nám pomohol po niekoľkých dňoch molusky zmizli

jasminka22
autor
23. jún 2021

@lusinda1989 dakujem, skusim

e1i
23. jún 2021

@jasminka22 kamoske nepomohlo nic, boli 3 noci na kramaroch na koznom a malej to zoskrabovali

nyphadora
24. jún 2021

@jasminka22 ved imunoglukan ma davkovanie 1ml na 5 kg , dcera ma 10,4 kg a jej davame kazdy den 2ml , a tukame moluskom, ovocie je samozrejmost pocas dna, urcite chodte ku koznej, nech vam poradi alebo pediater

zuzanaokasova
24. jún 2021

Nam pomohol Infectodell

jankachmelova
24. jún 2021

môžem odporúčať https://www.energiaprirody.sk/energy-audiron/
pomohlo to môjmu synovi aj známej synovi. Kvapká sa viackrát za deň, nič mu po tom neostalo.

jasminka22
autor
24. jún 2021

@e1i uf, potom uz mali pokoj?

jasminka22
autor
24. jún 2021

@nyphadora v lekarni mi povedali, ze to je az od 15 kg, tak preto som myslela, ze to je pre vacsie deti len. Ovocie jedava. Boli sme u koznej, ktora to vypalovala tekutym dusikom a z 2 malych pupacikov je zrazu ekzem a more dalsich. Idem skusit este inu Dr., tak uvidime co poradi. Pediater radil repik.

jasminka22
autor
24. jún 2021

@jankachmelova dakujem, len ste potierali vatovym tamponom?

e1i
24. jún 2021

@jasminka22 ano zatiaľ ano.

nyphadora
24. jún 2021

@jasminka22 si neviem predstavit takemu malemu babu vypalovat , tiez mala dcera jemny exem pri moluskach, premastovali sme ho lipobsou ( krem v tube, predpisala kozna), mne pride,ze repik iba vysusuje uz aj tak suchu exemovu kozu 🤷🏼‍♀️. Molusky su infekcne a zbavuje sa ich veelmi dlho.

jankachmelova
25. jún 2021

@jasminka22 to má pipetu, dá sa to pekne kvapnut. Najprv to začalo cervenat a potom to akoby to vyschlo a zmizlo. Nechcela som chodiť vyskrabavat, a toto ozaj pomohlo. Nebolo to za pár dní, ale prešlo to.