Čo na zapálené hrdlo?

lenocka5685
7. mar 2017

Maminky poraďte .Dcérka má 11 mesiacov a býva často chorá teda vedsinou kašeľ soplik a zapálené hrdlo doktorka nám vždy sa len kalciovy sirup kvapky do nosa a mukosolvan ale často sa jej to opakuje a doktorka to nerieši . Ako malinkej pomoct aby ju to čím skôr prešlo a hlavne to hrdielko ďakujem

sibalka21
7. mar 2017

Vymenit lekarku

janickadr
7. mar 2017

Vypytat sa na ORL, ak samotnej dr.neprekaza, ze dieta ma opakovane podobne tazkosti, treba spravit aspon vytery...

sardinka336
7. mar 2017

@lenocka5685 žiadat si vytery, či ich ma v poriadku čo tam nejaka bakteria nešarapatí - streptokok, moraxela.... Na druhej strane detičky maju dychaciu trubicu užšiu, tak sa na ne skor nalepi kašel, soplik. Ja osobne pouzivam Solmucol aj u seba, okamzite nam pomoze, rozpusti hlieny, dcere davam napr. Hlivaček na posilnenie imunity, chodime von takmer za kazdeho počasia. Ak mavate taketo problémy ja niekedy aj preventivne šupnem Sinupret pripadne Mucoplant (ten je sice od 3 rokov ) ked maju staršie deti sople alebo na mna niečo lezie aby to hned mala nechytila.

lenocka5685
autor
7. mar 2017

Lekáku som chcela vymeniť ale nikto nás nechce zobrať vraj si nepreberaju pacientov a sinupred tiež dávam

sardinka336
7. mar 2017

@lenocka5685 a ved pozerám, že si z Nitry...tam je napr. Medissimo a tam ta iste zoberu, tam neriešia nejake preberanie pacientov predpokladam...

lenocka5685
autor
7. mar 2017

@sardinka336 kde to je presne v NR prosím ta

sardinka336
7. mar 2017

@lenocka5685 ja som tiez len guglila...našla som ProCare v Nitre, Medissimo je niečo podobné, v Nitre som nenašla...
tu maš link : https://www.procare.sk/poliklinika/procare-nitra/

lenocka5685
autor
7. mar 2017

@sardinka336 ďakujem

meusicka
7. mar 2017

@lenocka5685 este je malinka, tak je to tazke, ja som prave preto kupovala biolampu, tym nahrievat hrdielko, aj hrudnicek, hlieny sa lepsie uvolnia.

mafinka219
7. mar 2017

ahoj 🙂 pises,že býva casto chora a priznaky, ktore popisujes a,že casto kedze to mate, odsleduj malu ci nema reflux, nam toto robilo sarapatu,ale bola to velmi dlha cesta kým sme nato prisli a bolo to horsie a horsie casom a lekarka tiez nevedela si stým radu az ja som zacala citat a patrat,lebo sme to mali uz casom podobne laryngitide a pomohol a teda aj pomaha nam Gastrotus-sirup (je to sirup na dlhodobe pouzivanie aj, mozu ho aj babatka co maju reflux, pripadne si precitaj na nete pribal.letak alebo si najdi aj temu tu na MK a pocitaj si 🙂

mafinka219
7. mar 2017

a samozrejme aj ten výter- hrdielko, nostek ako radia dievcata.

maca283
7. mar 2017

@lenocka5685 Ahoj Skušala si aj tymianový krem s justu a ine prípravky od nich Na hrdlo je to supr liek tiez ked je dieta zahlienena Pozri si ich stranku www.just.sj ak by si nieco potrebovala yvsvetlit tak napis

lenocka5685
autor
8. mar 2017

@mafinka219 reflux nemá našťastie len sa nám to opakuje pomalí každý mesiac nie som za to aby jej dávali hneď antibiotiká ale už má to hnevá že doktorka to nejako nerieši vždy povie že je len prechladnuta ako chápem ja nie som doktor ale vydim a počujem že aj to hrdielko nemá ok a ten soplik nie je ok dala nám pamycon ten je dobrý na soplik ale aj dnes ráno mi dosť chrcala no uvidím skúsim ešte tu tymianovu masť