Čo na lepšiu imunitu 3-ročného syna?

patricka
4. jan 2023

Prosím poraďte co na podporu imunity fakt niečo účinné...syn 3r dopujem ho vitamínmi a za 1.5mes uz tretie antibiotika 😔 imunoglukan rhinimun colostrum nic

fiafia
4. jan 2023

@patricka takto chorý je po nástupe do škôlky? Celkovo sa tieto produkty musia užívať dlhodobo aby mali nejaký efekt. Probiotiká užívate?

zuzubb007
4. jan 2023

Nic nieje na imunitu, milion produktov kupenych za x rokov akoze naozaj stovky v lekarnach, dlhodobe na imunitu, ked su raz chore deti v skolke ochorie aj tvoje bohuzial ☹

patricka
autor
4. jan 2023

@fiafia ano po nástupe do skolky...probiotika mame dlhodobo

fiafia
4. jan 2023

@patricka stery mu robili? Moja dcéra hneď po nástupe dostala moraxellu a tá nám robila problém celkom dlho a aj ATB sme sa nevyhli

patricka
autor
4. jan 2023

@fiafia ano robili mal tam nejakú bakteriu a prelieceny bol, to bolo ešte v máji

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misickaa4
4. jan 2023

@patricka zalezi aj ake vitaminy a hlavne ake davky davate...probiotika mate konkretne ake?
Vlakninu doplnate? Tym , ze date samotne probio iba, tak to je slabe. Vlaknina je pre nich ako keby strava, aby sa rozmnozili v creve.
Ja teraz skusam probio do ust cisty nostek od medveda. Skuste popozerat, chvalia ho

fiafia
4. jan 2023

@patricka kľudne sa mu to mohlo vrátiť,alebo aj nie. U mojej dcéry bol isto niekto prenášac lebo akonáhle sa vrátila do škôlky zase ochorela a zase moraxella. Dlho sme sa s tým trápili. Potom už zostali len klasické choroby 1x do mesiaca. Vyskúšali sme xy veci,vitamínov dokonca aj od imunológicky. Dopadli sme tak,že bola na operáciu s mandľami. uvidíme či to bude mať sľúbený efekt. Ja by som nechala dieťa dlhšie doma ak je to možné lebo to bol záber na tak malé dieťa a ešte ATB jedny za druhými. Imunita dostava riadne zabrať.

patricka
autor
4. jan 2023

@fiafia no nie je možné dieťa nechať doma ja do prace a manžel tiež musí chodiť...moji rpdicoa svokrovci pracujuci 50 ročný ľudia....orl nám tiež odporucila vybrať mandle...ale teraz to nie je reálne keďže nás o mesiac čaká operácia semennikov

fiafia
4. jan 2023

@patricka ja dobre viem aké to je náročné popri práci stále choré dieťa len som to v dobrom poradila,nechať ho doma. Moja dcéra bola chorá stále a myslím ,že to sa tiež podpísalo pod pooperačné komplikácie, jej celkovo oslabene telo a to sme mali vybavené prerušenie dochádzky na čas pred,po operácii a takto nám to zle dopadlo. Držím teda palce

patricka
autor
4. jan 2023

@fiafia ja dufam, že je to len týmto obdobim a bude lespie 🙏 ďakujeme