Čo na bolestivé hrdlo 3-ročného?

16. dec 2022

Synčeka 3r boli a škriabe hrdlo,vydáva také zvuky s hrdlom.Nekasle,len hrdlo ho boli.V lekárni mi poradili Junior angin lizatka na hrdlo.Zlizal no nepomáha.Neni nejaký sirup na hrdlo?Čo dávate vy deťom?

autor
16. dec 2022

Pozerám na nete našla som takéto sirupy na bolesť hrdla,máte skúsenosti?

autor
16. dec 2022

Alebo ešte takéto

autor
16. dec 2022

Nechcem zbytočne veľa peňazí nechať v lekárni,hľadám niečo účinné čo pomôže.

akriakova
16. dec 2022

Ahoj, u nás pomáha na podráždené hrdlo salviovy sprej,niečo ako tamtum verde,poradili nám to nedávno v lekárni a je to super

danielahamar
16. dec 2022

existujú aj lízatká pre deti skrz hrdla

autor
16. dec 2022

@akriakova Pozerala som no neviem je to aj pre malé deti?
@danielahamar Písala som v príspevku že lizatka sme mali,malý to pár krát olizal a nepomohlo.Cele lízatko nechcel,není na to naučený myslím na lizatka.

zuzudrnda
16. dec 2022

Ahoj. Nám na pohotovosti odporucila Dr.toto. Pomohlo už viackrát. Synovi to aj chutilo🙂

dadka128
16. dec 2022

My kupujeme tie lízatka, no vždy sme skončili s atb.. takže podľa mňa nie je dobré to liečiť takto ale zájst radšej k lekarovi

autor
16. dec 2022

@dadka128 Naša detská hovorí že najprv treba skúsiť z lekárne vyliečiť a keď neprejde choroba po pár dňoch vtedy ísť k lekárovi.Antibiotika sú až posledná možnosť.

kikulienkadd
16. dec 2022

Ahoj, používame Anginal-šalviový sprej, zaberá veľmi dobre. Skoré uzdravenie 🍀

daandra
16. dec 2022

Nasa dr odporuca nurofen sirup , ked boli hrdlo, je protizapalovy a aj utlmi bolest, mne sa osvedcuje naj pri detoch, plus kalcium chloratum hned

kornelies
16. dec 2022

Jedno balenie neoanginu je malo, urcite dve balenia. Ak to nezaberie, uz iba antb.

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz