Čo na boľavý noštek a chrípku 2 ročnej dcérky?

maruska261
16. nov 2012

Baby poradte mi prosim co by pomohlo mojej 2rocnej dcerke ked ma chripku a uz zodrat cerveny nostek,v lekarni mi dali Borozan ale citam na nom ze nieje vhodny pre deti do3 rokov...mate nejaky tip?dakujem

lejlla
16. nov 2012

nam pomohla kalciova masticka alebo ta masticka s oriflame to vajicko take a este je dobra aj cicaderma....ale myslim si ze by si jej to mohla natriet aj tym bronzanom...

bambibam
16. nov 2012

mi sme natierali tiež kadečím voľno predajným,až nakoniec sme šli k doky a tá nám dala framikoinovú mastičku a za 2 dni bola veľká zmena k lepšiemu a potom postačila aj kalciová mastička, myslím si ,že ktorá zabere tú si treba zapamatať,lebo každý je individuálny a zabere mu niečo iné, napr: staršej dcére vždy zabere potrieť pod nosom pinosol .

cikyta
16. nov 2012

Framikoin

xlucia
16. nov 2012

ziadny framykoin, to je antibiotkum. staci infadolan, tej je na regeraciu koze. a je vhodny od narodenia

veriiii
16. nov 2012

hej kalcoiva masticka alebo dermazulen-to je kamilkova masticka,framykoin az ked je to naozaj nepekne, chrastave,netreba hned antibiotika..

monyccka
16. nov 2012

borozan 3 krat denne (hlavne v noci, ked to hned neotriete) a pocas dna bambucke maslo kolkokolvek.