Čo mohlo spôsobiť nevoľnosť u mojej dcéry?

kukuleinka18
3. mar 2024

Ahojte, dnes rano moja dcera vstala a bolo vsetko v poriadku. Zjedla ranajky kaiserku so sunkou a zrazu pp pol hodine mi povedala že jej je na zvracanie, studený pot ju oblieva a toci sa jej hlava. Neviete čo to môže byt ? Nič ju neboli.

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
3. mar 2024

MOhla jej ta kaiserka nesadnut, moze to byt akakolvek zacinajuca choroba od crevnej virozy az po anginu. Dnes dieta a potom sa uvidi ci sa to zlepsuje alebo nie

betulinka1
3. mar 2024

@kukuleinka18 moze to byt viroza. Zvýš jej vitamin C, D, ak vládze tak mala prechadzka na slnku ak nie, tak nech lezi a oddychuje.

pluss
3. mar 2024

pokazená šunka

ddaassuullaa
3. mar 2024

@stastnamanzelka nadpisy vraj prepisuje MK, viackrat som to tu citala. Potom vznikaju taketo nezmysly

Modrý koník
3. mar 2024

@ddaassuullaa Ahoj, to bol pôvodný autorkin názov diskusie. 🙂

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
Modrý koník
3. mar 2024

@stastnamanzelka Čítame veru.🙂 V tomto konkrétnom prípade sme však opravili pôvodný názov. Týždenne pribudne do diskusného fóra v priemere 1100 príspevkov. Áno, stane sa, že urobíme chybu. Sme radi za každé pozorné oko a nahlásenie nášho nedostatku, ktorý určite v krátkom čase odstránime.

domka222
3. mar 2024

Synovi začala takto angína. Po raňajkách vracanie,bolesť brucha. A to ani necítil, že ho bolí hrdlo.

modrykolibrik
3. mar 2024

Neni tehotna?

kukuleinka18
autor
3. mar 2024
modrykolibrik
3. mar 2024

@kukuleinka18 kolko ma rokov?