Čo má synček za uškom?

19. jan 2023

Ahojte, čo má toto moj malý za uškom ? Teraz som si to všimla a neviem či stým ísť ráno lekárovi alebo stačí len použiť nejakú mastičku na to? Nevyzerá velmi že by ho to štipalo alebo bolelo. A čím to može byť sposobene ?

babovka2321
19. jan 2023

Chcela tu byt aj fotka?

autor
19. jan 2023

Áno, pardon. Nejako som si nevšimla že som ju sem nedala

henka123123
19. jan 2023

Kvasinka..natrite imazolom poriadne

viestta
19. jan 2023

U nas to bola mykoza. Dostali sme predpisany fungicidin a preslo to do dvoch tyzdnov

tinkavvv
19. jan 2023

Aj seborea podobne vyzera za uskami.

beata_k
19. jan 2023

Mykoza.

saxana000
19. jan 2023

Zaparenina treba poriadne umyvat a natierat..

martinmmartin
19. jan 2023

Take nieco sa paradoxne tvori za uchom aj z prilisneho umyvania. Voda v tom zahybe kde ucho tesne prilieha na hlavu zostava a nedokaze sa odluftovat a pokozka si nedokaze urobit svoj mastny ochranny film.
Skusaj mu to natierat hociakym mastnym kremom hlavne pred a po sprchovani plus dokladne vzdy vysusit

anavixy
19. jan 2023

Au, neviem ci prilisna hygiena, skor si myslim, ze ste na uska chvilu zabudali… za usami treba vzdy umyt a hlavne vysusit poriadne. Toto si zasluzi urcite liek, nie hocijaky krem. Ma to na dotyk mokvave? Zapacha to? Ak ano, framykoin, ak nie, skus imazol.

autor
19. jan 2023

@anavixy nezabudli určite kupeme sa každý druhý deň a všetko poctivo aj za uškami

mimzy123
19. jan 2023

To určite smer kožná. Da mastičku. Ak mokva bude treba najprv vysušiť amalganom.

zafir01
20. jan 2023

Môj 5 ročný to teraz mal. Dáka som imazol. Za 3 dní to prešlo. Zrejme sme to mali z toho, že po sprchovaní sa úplne do sucha neutrel a šiel spať a zaparilo sa mi to

autor
20. jan 2023

Ja som včera ako “prvú pomoc” vyčistila s repíkom a natrela framikoinom výzerá to ovela ovela lepšie. Dnes náš lekár neordinuje takže som s malým nevedela ísť mu to skontrolovať ale ako vidím už asi ani netreba. Kupila som pre istotu aj ten imazol, len neviem či mu ho dať alebo stačí ten framikoin keď mu to pomohlo.