Čo má moja dcérka v plienke?

5. mar 2023

Dcera 2roky a uz 2 x takyto hlien trosku zeleny mala v plienke...nestazuje sa na nič, ked sa jej pytam..akurat jej idu posledne zuby.
Ci utekat k lekarke?

katarinka89
5. mar 2023

Nie neutekat, hlien je hlien, ktorý žalúdok nestravi a vylúčiť sa stolicou- alebo vracanie. Zrejme bola chorá, alebo je zahlienena. A farba môže byť z jedla ktoré papala

autor
5. mar 2023

@katarinka89 ale to mala v moči

katka2505
5. mar 2023

Tiež som myslela, že je to zo stolice. Niektoré deti majú hnačky, keď im idú zúbky a môžu tam mať aj hlien. Ale keď je to v moči, asi by som dala doktorke aspoň skontrolovať moc, či nemá nejaký zápal. Naša sa tiež na nič nesťažovala, nič ju nebolelo, len mala kalný moč a páchol. Nakoniec tam mala nejakú baktériu a musela brať ATB

katarinka89
5. mar 2023

Aha, no tak kúp v lekárni aspoň prúžky na moc, ktorými sa zisťuje ci sú prítomné leukocyty a pokiaľ to bude ôk môže mať bakteriu- takže bolo by dobre zaniesť moc. A zo susky to nemoze byt? Napr. Mykoza, nebrala teraz atb?

katarinka89
5. mar 2023

Vieš co- ma teraz napadlo- dobre si jej umrela cibuľu keď kázala? Mohla tam mat nedobre utreru stolicu a keď sa vyčítala tak to takto pustilo

katarinka89
5. mar 2023

@katarinka89 utrela cikulu omg

drake122
5. mar 2023

@katarinka89 umrela cibulu keď kázala, legendárne🤣

autor
5. mar 2023

@katarinka89 este nebrala praveze ani nebola chora :(

autor
5. mar 2023

@katarinka89 zial nekakala pred tym... a ked kaka tak ju utriem osprchujem...asi skusim ten moc ra o zaniest dr
Ďakujem vam

luccija
5. mar 2023

@katarinka89 tak to je krásny preklep🙂)

bejbypd
5. mar 2023

@katarinka89 ja plačem od smiechu

eternity24
5. mar 2023

Hlien znamená u tak malého dievcatka zápal. Moja tiež mala v lete takýto na gaturkach a tiež sa na nič nestazovala. Šla som k pediatrovi, bol to zápal moc ciest.

autor
5. mar 2023

@eternity24 dakujem, zajtra hned pojdem

katarinka89
6. mar 2023

@bejbypd toto co mi tu stále opravuje keď niečo napíšem je na nervy- ešteže som to potom prečítala a opravila 🙏

ankare
6. mar 2023

Skús chytiť moč a zaniesť dr.

katarinka89
6. mar 2023

@drake122 a ešte si prehliadla ,,a keď sa vyčítala