Čo je to za chorobu?

16. aug 2023

Ahojte, ano viem ze doktorka by mi povedala najlepsie a ak nebude lepsie aj sa k nej chystam ale chcem sa opytat na vase skusenosti. Vcera poobede mala dcera teplotu 38,8 tak som dala panadol sirup, vcera pekne pocas celeho dna cosi jedla a aj pila. Nad ranom zas rovnaka horucka, dala som capik a odvtedy ziadna horucka ani len zvysenie teploty. Dnes Na obed uz nechcela skoro nic jest a do obeda este pila, po obede som ju ulozila ale spala len cca polhodinu a odvtedy kazdu chvilu mrncanie, ziadne jedlo, ziadna voda. Dostala som do nej nakoniec postupne striekackou aspon nejaku vodu, najskor nechcela potom uz aj sama pytala ale stale len striekackou. Co to moze mat? O mesiac ma 2roky, zubky mame vsetky uz asi polroka
Dakujem

nelca0510
16. aug 2023

Ešte sú to ledva dva dni choroby. Chvíľku počkaj ako sa to vyvrbi

autor
16. aug 2023

@nelca0510 ano viem ze je este “skoro” a to ze odmieta jedlo neriesim, skor to ze nechce pit a musim len nasilu aby nebola dehydrovana. Ona aj ide siahnut po vode/jedle len sa akoby zasekne a zacne sa rozculovat a potom len zbada vodu/jedlo a zas ma nervy

romcitko
16. aug 2023

Nemôže ju bolieť hrdlo ?

jarka9669
16. aug 2023

My sme to takto mali pri angine ..len horucky a odmietal jedlo aj vodu

katulkagajdos
16. aug 2023

Naša má akurát angínu- vraj teraz je to celkom rozšírené hovorila pediatrička- môže odmietať všetko práve preto, že ju boli hrdielko.

ollynka
16. aug 2023

možno bruško,...

autor
16. aug 2023

Dakujem baby, ano aj mna akurat napadlo ze hrdlo. Rano hned pozriem ci ho nema zapalene, na manzelovu radu som jej pozerala len jazyk ci nema povlak.
@ollynka Ked si spomenula brusko ma napadlo ze pocas celeho dna poprdkavala🤔

kleopatra114
16. aug 2023

Skus jej pozrieť hrdlo , u nás konkrétne herpangina- malé pluzgierikY uplne vzadu v krku pri mandliach . Má to už druhé leto po sebe .

macekovam
17. aug 2023

Možno z toho bude angina

autor
17. aug 2023

Tak som bola u doktorky, CRP nic neukazalo podla neho jej nic nieje, vraj ma na podnebi a vzadu v hrdle pluzgieriky a to ju trapi. Podla dr to bude nejaky virus co ju obchadza. Ja som hlavne zufala z toho ze nepije a musim jej nasilu davat popritom ako sa vzpiera. Zajtra ze mame doniest moc ale nwm teda akym zaurakom jej ho vezmem