Čo dávate svojim deťom na posilnenie imunity?

mon_mon
18. aug 2023

Ahojte,
prosím Vás, čo dávate svojim deťom na posilnenie imunity?

zuzulka558
18. aug 2023

Nič, ovocie, zeleninu ľúbia zatiaľ to stačí

patka06
18. aug 2023

Níč, len som od narodenia otužovala, primerane obliekala - radšej menej ako viac, neskôr pestrá strava - ovocie, zelenina, veľa pohybu vonku takmer v každom počasí, dostatok spánku a nevytvárala som okolo dieťaťa sterilné prostredie

zuzulka558
18. aug 2023

@patka06 ostatné si napísala za mňa aj my tam fungujeme

sense
18. aug 2023

Nič akurát v zime vit d, ovocie, zelenina, Co najmenej spracovaných potravín a pohyb vonku za každého počasia, výnimka víchrica alebo krupobitie... A neprehhrievat oblečením.

dskjhfdlkdjhl
18. aug 2023

Nic, "len" zdrava strava a pobyt na cerstvom vzduchu. Umeliny nie su potrebne, ak sa tento zaklad dodrzuje a ak sa nedodrzuje, tak umeliny aj tak nepomozu.

lauriik
18. aug 2023

Ja som davala kozie kolostrum a cecko. Ale najlepsie je otuzovat, neprekurovat doma, chodit vela von, plavanie a sauna su tiez super na vytvorenie dobrej imunity. Zalezi ake stare dieta mas.

basulaak
18. aug 2023

Kolostrum delta pre deti, kaloba, vit c, d, dracia krv, rybi olej ak zje

hennyinnsbruck
18. aug 2023

Nic namiesto umelin ktore su i tak na nic radsej zaplatim vstupne na kupko 🤣🤣🤣 a ako je vsebecne zname, neobliekat moc , neprekurovat , von byt vela a za naozaj kazdeho pocasia. Kvalitny spanok
A vela byt aj medzi ludmi

martinka13
18. aug 2023

Občas nasadim Narosan od Justu. Pred začiatkom školy povedzme. Sporadicky C-čko

jazula
18. aug 2023

Asi závisí aj od veku…naša má 2r3m a na pokyn pediatričky vitamíny C a D a Imunoglukan (ten sme dávali v zime a začali sme zasa pred pár týždňami ako prípravu pred nástupom do škôlky).

A samozrejme ovocie, zelenina, neprekurovať a plus detská sauna po baby plávaní.

domiklik
18. aug 2023

@mon_mon kupeme sa v letnej vode, neprekurujeme, kupame sa v jazerách v lete jeme probiotika inak vyvážená strava...