Čo dávate bábätkám na bolesť?

keira
19. sep 2012

napr po ockovani? mys me zatial dali panadol a neviem, ci mu dat este ..
su aj nejake alternativne prostriedky? zbytocne nechcem do neho pchat medikamenty
davate nieco aj preventivne?

vianne
19. sep 2012

nam dr. odporucila kombinovat nurofen sirup a panadol cipky, na upokojenie su dobre aj homeopaticke cipky Viburcol.
pri panadole pozor na predavkovanie, je nutne dodrziavat odporucenu davku a odstupy medzi jednotlivymi podaniami.

monca571
19. sep 2012

po ockovani uplne staci ten panadol,a obklady zo smotany studenej,,,,, 😵

157misicka
19. sep 2012

my davame po ockovani taky obklad z lekarne agua gel to sa dava do chladnicky a dobre to chladi aspon mojmu synovi to zatial pomohlo vzdycky nemal nejake bolesti normalne bezkal jedna radost 😀 a potom na noc mozes dat sirup ak by to bolelo nurofen alebo tak aj od teplotky

veronika66
19. sep 2012

ja som dala len sirup panadol ale mala som v zálohe čipky nurofen ale naštastie teplota bola len raz a sirupček zabral

evelin325
19. sep 2012

Ja tiež nechcem do synčeka pchať kadejaké medikamenty, tiež som zástancom homeopatík, ja mu preventívne dávam pred a po očkovaní Kalium Chloratum, eliminuje očkovacie jedy. Keď má veľké bolesti tak mu dám magnesium phosporicum, dávala som to malému aj keď mal koliky. Keď má horúčku tak mu dám nurofen čapíky, ale tiež to kombinujem s homeopatikou, lebo mu potom horúčka skôr prejde.