Čo dať na aftu u 3-ročnej?

tehulka2016
19. okt 2019

Co mozem dat 3 rocnej na aftu v ustach?

kukulienka83
19. okt 2019

V podstate nič co jej dáš nepomôže,afta ma svoj čas na zahojenie, môžeš podporiť vitamínmi a ešte nám dr raz povedala ze vytierat vidličkou tamtum verde. Ta neštípe

simsalabim
19. okt 2019

@tehulka2016 ja som mala asi pred pol rokom neuveritelne bolestivu aftu v ustach, nemohla som asi rozpravat. Dcera mi z lekarne doniesla toto https://www.drmax.sk/dr.max-pro32-krem-na-afty a je to uzasna vec. Vytvori so slinami taku akoby naplast na afte, takze tak neboli a zaroven lieci. Ked sa zmije slinami, mozes naniest znovu, kolkokrat za den potrebujes. Mne velmi pomohla, lebo klasika ako fialova vodicka ci florsalmin a pod nezaberali vobec. Toto dcere poradila lekarnicka z vlastnej skusenosti a je fakt top 👍Nic lepsie na afty som nikdy nemala.

lenull103
19. okt 2019

@simsalabim My sme to mali pred týždňom v kombinacii aj s angínou,skončili sme v nemocnici..vytierali sme to pred jedlom masocaimom a po jedle bukofitom..a dopĺňať B komplexom a aj C-celkom..tiež mame 3 roky

pininka1
19. okt 2019

Nam dala lekárka glimbax a ešte robenu vodičku z lekárne, za pár dní bola fuč. A ešte sme jej čele ústa vytierali s tantum verde.

nikpa
19. okt 2019

@tehulka2016 my používame na vytieranie vodičku Kaloba

zuzubb007
19. okt 2019

Jednoznačne nasadiť vitamín B a striekat sprej do pusy u nás florsalmin a musí to samé prejst

katarinka89
20. okt 2019

@tehulka2016 Mojej 2rocnej predpísal lekár Isuprinosin- je to na vírusové ochorenia, hlavne afty a fakt pomohlo. + Fialová vodicka