Čierny pásik na nechte

6. apr 2023

Ahojte, dnes mi syn ukázal,že má na palci na ruke čierny tenký pásik. Ževraj tak dva dni dozadu ho tam nemal a zrazu sa mu včera objavil. Zostala som v totálnom strese. Keďže sú sviatky, ku kožnej pôjde až v utorok a to ho určite hneď nezoberie,lebo u nás sa objednáva. Dovtedy asi zošaliem. Mal v posledných mesiacoch dosť stres,tak možno z toho. Ale internet ponúka hlavne tie najhoršie diagnózy😥.
Nemá niekto skúsenosť? Ďakujem.

autor
6. apr 2023
jamimo
6. apr 2023

Pre tvoje ukľudnenie, ja som mala takýto pásik na nechte chodidla, bola to modrina (tak to nazvala pedikérka aj dermatológ) Trebalo sledovať či to odrastá. Odrástlo.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. apr 2023

@mb2021 on si to umýval pod vodou a nešlo to dole...nie je si vedomí,žeby si niečo urobil...no budem dúfať, že to bude tak,ako píšeš...

nafka0483
6. apr 2023

Autorka toto ked dobre pozries je skor bordove, vsak? To je akoby modrinka/podliatina. To co ti vyjodi google vyzera inak, ved pozri tie fotky ;)

autor
6. apr 2023

@nafka0483 nie je to bordové,je to čierna čiarka...foto asi skresľuje...

lalilla
6. apr 2023

Ja som mala take viac krat na nohach. Cierny tenky pasik. Kozna, a tri nezavisle podologicky mi povedali ze to je podliatina, resp zachnuta krv, kedze mam nechty do hora a pri chodzi ma tlacia presne tam topanky.
Tiez som sa zlakla. Takze mohol sa udret alebo daky tlak na necht.

nafka0483
6. apr 2023

Vygooglila si si ako vyzera to coho sa bojis?
Nie je to to... toto je nejaka podliatina. Podla toho v akom stave ma cele okolie nechtoveho lozka, neosetrene, zakrvacane, tak sa ani necudujem ze ma zakrvacane aj pod nechtom.
Upokoj sa.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessie12
6. apr 2023

Takéto pásiky sa mi vždy urobia, ked sa niekde udriem alebo pricvaknem a nemusí to byť ani silné udretie. Staci suchnutie a uz je pásik na svete. Len to sleduj. Ono to postupne zmizne ako bude nechet rásť.

autor
6. apr 2023

@bessie12
@mb2021
@nafka0483
@lalilla
@jamimo ďakujem vám za ukľudnenie...keďže ide o moje dieťa,tak som sa riadne zostresovala, ale veľmi mi pomohli vaše odpovede... ďakujem vám❤️❤️

jamimo
6. apr 2023

rado sa stalo, je pochopiteľné že máš obavy.

ciernysokol
6. apr 2023

Taketo pasiky sa robia aj pri problemoch so srdcom.napr.po korone.stalo sa mi to viac krat.

ludovitxvi
6. jún 2023

Ja som si tiež dnes našiel také dva pásiky na prste a mám strach aj vám to zmyslo???