Čierna stolica u 5 mesačného bábätka

gabikacentrum
7. mar 2016

ahojte mate stim niekto skusenosti dcera ma uz 3 den ciernu stolicu je na UM sunar zacali sme uz j papkat mrkvicku ,zemiacik ,a bananovu vyzvku moze to bit z toho sice po sunare mala taku tmavo zelnu ale teraz je viac cierna mate stim niekto skusnosti

ruthike
7. mar 2016

Hmm, mlieko toleruje dobre? Nema krce, neplace privela, pribera dobre?

zuska2001
7. mar 2016

nepapáte dáke vitamíny alebo lieky ? železo ? čučoriedky, cvikla ? Dačo, čo by zafarbilo?

petrao2
7. mar 2016

Ja ked som dala malej prvykrat mrkvu tak mala ciernu stolicu az som sa zlakla,ale za par sni bolo dobre....ak sa to nezlepsi tak hladat inu pricinu

gabikacentrum
autor
7. mar 2016

nie ziadne vitaminy okrem D tak neviem ci ma dakto skusenoati zo sunarom ono ked som zacala jej ho davat tak mala taku tmavozelenu stolicu tak neviem ci je to tim alebo aj s timi prikrmamai ale cierna dajak sa mi nezda asi zavolam zajtra pediatricke

charity
7. mar 2016

@gabikacentrum Dieta mozno treti den krvaca do traviaceho traktu a Ty pises na konika?

ruthike
7. mar 2016

@gabikacentrum moze to byt priznak laktozovej intolerancie

gabikacentrum
autor
7. mar 2016

keby to bolo daco vazne tak by bola aj uplakana ona ta stolic neje cierna uplne ako uhlie ale je tmava do cierna

gabikacentrum
autor
7. mar 2016

@ruthike no ja ju mam preto si aj myslim ci to nemoze mat aj ona

ruthike
7. mar 2016

@gabikacentrum velmi pravdepodobne, urcite by som zasla na testy a to cim skor. Kamoskin syn sa takto zacal prejavovat tak uz aj chudnut zacal ako sa mu zaludok trapil. Medzitym by som skusila um bez laktozy. Drzim palce

katkarina
7. mar 2016

@gabikacentrum skus vysadit na den banan, neuveris ale on nechava v stolici take tmave akokeby kusky

milota164
7. mar 2016

my sme mali tiez z bananu take cierne akoby nitky, skus to spomenut lekarke ale ak neplace a je spokojna tak to asi nebude nic vazne ale spomenula by som to , popripade zavolaj

999k
2. jún 2022

@gabikacentrum ahoj prosim ta viem ze to bolo riesene davno ale ako si dopadla? My mame nieco podobne aj mlieko to iste cim to bolo?