Čierna stolica 2,5 mesačného bábätka

drobcek26l
16. nov 2012

Mám doma 2,5mesačného synčeka. Od narodenia sme na Sunare Nutradefense, ale pred mesiacom mu zistili málo železa, chudokrvnosť a ešte máme nábeh aj na atopický exém. Dostali sme kvapky Maltofer na železo. Všetko bolo v poriadku, ale pred 2 dňami som mu musela začať dávať Sunar nutradefense HA a 2 dni nekakal až dnes a zostala som v šoku. Stolica bola tmavo čierna a dosť zapáchala. Viete niekto poradiť??? Či je to z toho maltoferu s kombináciou s HA formulou mliečka, alebo sa mám obávať niečoho iného. Ďakujem.

alena0305
16. nov 2012

@drobcek26l To je z tých kvapiek - mňa na to ale doktorka upozornila - tmavozelená až do čierna. A môže mať aj trošku zápchu a viacej nafukovať. Neužívala si železo počas tehotenstva? - na dospelých má rovnaký účinok.

leam
16. nov 2012

My sme tiež brali maltofer a mali sme 3 mesiace ciernu pachnucu stolicu. Ked doberiete kvapky, upravi sa 🙂

beruska141
16. nov 2012

cierna stolica je z toho zeleza, neboj sa. je to v poriadku

drobcek26l
autor
16. nov 2012

Mne je len čudné že maltofer berieme už vyše mesiaca ale takáto strašne čierna stolica sa objavila až dnes, po dvoch dňoch od začatia HA mliečka. Dúfam že mu t nejako spoločne neškodí

bibistec
19. nov 2012

zo zeleza by to mohlo byt ale zavolaj lekarke a opytaj sa