Chytanie 13 mesačného syna za ušká

lenka7875
1. jún 2022

Ahojte všimla som si žw maly sa začal dost chytať za ušká. Keď unavený ale niekedý aj len tak myslíte žé to mám riešiť s lekárom ? Alebo je to len nejaký nový orejav únavy. Chorý nieje.

paciko9
1. jún 2022

@lenka7875 keby ho boleli usi tak by hrozne plakal. Deti to zvyknu robit bud objavil ze ma usi😃alebo mu mozu ist zuby.

modraslamka
1. jún 2022

viem ze ked bola sesternica mala ona "sulkala" usi kazdemu alebo sebe ked pila mliecko, alebo tak zaspavala. Bolo to jej poznavacie znamenie.
Nic zvlastne za tym nebolo.
Len sa hrala s usami.

katrin69
1. jún 2022

Moja dcéra si neustále ťahala uši, neprikladala by som tomu nejaké choroby... Ale samozrejme, odborník pozrie dieťa a skonštatuje. Ale moja dievka počuje, len keď zakričím (to má 5 rokov). Dúfam, že mi z toho raz vyrastie 😝

lenka7875
autor
1. jún 2022

@paciko9 jasne zubky sa nam prerezali dva dva dni po sebe. Možno objavil že má ušká ❤🙂

lenka7875
autor
1. jún 2022

@katrin69 budem ho sledovať ale dneska to nerobí 🤷‍♀️ďakujem za rady

adnil
1. jún 2022

@lenka7875 ahoj, aj moj si casto chyta (sucha) usi, resp. dlho si chytal iba jedno, tak som mala tiez obavy ci ho neboli, ale uz si natahuje aj druhe tak zrejme len objavil usi. Ma taktiez 13m. Skus mu pripadne tak jemme postlacat ako keby si mu chcela zapchat usko a za uskom. Ak by to bol nejaky zapal, iste by reagoval placom.

lenka7875
autor
1. jún 2022

@adnil už som skúšala ale nereaguje nato žiadno tak to spomeniem buduci týžden dr

zina234
1. jún 2022

@lenka7875 môj to robil vždy keď mu išli zuby. Stále si chytal ušká

mamkalentedkova
2. jún 2022

Asi naozaj buď len objavil uška ,alebomto môže súvisieť so zubkami 😉

lenka7875
autor
2. jún 2022

@mamkalentedkova ano vyšli mu dva zúbky 🙂

svetlana16
2. jún 2022

@lenka7875 nas chyta ked ho steklia vlasky... 🙂 Idu zuby.... Ak by ho boleli nikto by sa h9 nemohol dotknut za usko a celkovo by velmi plakal... Ak by tam bol iny problem strasne by si ho skriabal aj v noci a mohol by ho aj doskriabat do krvi.... Myslim ze to bud budu zubky, vlasky ho mozu steklit, alebo od únavy 🙂 alebo ich objavil a skuma co to tam ma 😉

mamkalentedkova
2. jún 2022

@lenka7875 môže to súvisieť s tým..zápal to určite nebude ,to by naozaj dosť bolelo 😉Kamarátmi chlapček teraz robí to isté ..hlavne keď je unavený ..leží mu zúbky ankednje nevozny tak si ťahá aj uška .