Chrípka - nemožnosť prehlnúť sliny

najzienka
25. jan 2024

Dobry deň ,chlapec dostal chripku od piatka ,mal strašne vysoké ,teploty ustúpili a teraz začal strašne kašľať a hrdlo ho tak boli že nemôže ani prehltnúť sliny ,vyskúšali sme všetko možné ? Prosím napíšte do by bolo ets edobre aby to rýchlo prešlo už to trvá štvrtý deň.

zuzulka558
25. jan 2024

@najzienka doktor

lucia147852
25. jan 2024

Tak môže to byt aj angína nie len chripka. Smer dr

mmoni89
25. jan 2024

@najzienka to bude skor angina,streptokok,manzel sa takto trapil tiez nesiel lekarovi a teraz uz berie druhe antibiotika co furt nieje ok
Treba ist na stery

ykki
25. jan 2024

Mne počas angíny pomáha obrovské množstvo tekutín. Piť piť a piť až kým to hrdlo na chvíľku nepoľaví 🤷🏼‍♀️

simsalabim
25. jan 2024

@najzienka urcite k dr. a od bolesti by som ulavila Panadolom ci Nurofenom.

cinky16
25. jan 2024

ja sa tiez z toho neviem dostat od 4.1.2024 sa mi to vracia, raz teploty, raz hrdlo, najlepsie mi zabera nurofen rapid alebo novalgin, len neviem, aky stary je chlapec

diewcatqoo
25. jan 2024

Dajte nieco od bolesti a este pred vikendom chodte k doktorovi. Mozno sa z toho rozvinula angina a tam pomozu jedine antibiotika.

elis248
25. jan 2024

Ak nemôže prehĺtať alebo je to bolestivé, tak zrejme angína. Na to treba antibiotiká, prípadne aj niečo proti bolesti.

zuzubb007
25. jan 2024

Len doktor, ak nemoze prehltat to nebude chripka, ale angina smer po antibiotika toto neprejde domacou liecbou

meminka
25. jan 2024

Keď nemôže prehĺtať, budú to skôr mandle. Ale možno vôbec nebude atb treba. My sme boli s týmto u lekárky, spravila CRP, bolo nízke. Tak nám dala len pastilky na cmúľanie, ktoré kúpiš bežne v lekárni.

gvenduska
25. jan 2024

Toto je určite angína
Riešte doktora

katie253
25. jan 2024
mmoni89
25. jan 2024

@najzienka pozri sa mu do hrdla ako vyzera

lizatko1009
25. jan 2024

Nemusí byt angína. Môj bol anginivy a teraz mal chrípku, vysoké horúčky, bolesť hrdla, kašeľ ktorý má ešte aj teraz. Naj ísť k lekárke, aby urobila crp a u môjho na hrdlo naj zábaly, jazvečia masť, z dottera oleje+vlazna voda a zaviazať, dorothricin, salviovy čaj a glimbax, alebo strepfen s lidocainom, tantum verde

najzienka
autor
25. jan 2024

@diewcatqoo antibiotiká už berie ôsmy deň ,má zápal ucha a NATO o dve dní dostal chrípku ,takže keď berie antibiotiká tak už by pomohli