Chrípka 2x po sebe

euka210
28. feb 2023

Stretli ste sa s tym teraz? 2t boli deti doma co vsetky postupne presla chripka, vyter ukazal typ B, aj manzel nakoniec zalahol. Prvy syn bol 4 dni v skole, vcera zdravy a rano zase horucka nad 38C a cez den lieky stiahnu na chvilu na 38, po 4h zase 39C. K tomu vracal, obcas bolest brucha, hrozna bolest hlavy...presne tak isto to vtedy pred 2,5t zacalo...ja tomu nerozumiem, ved musi mat po prekonani imunitu 🤷‍♀️ ...jasne ze pojdeme k dr., len ci sa niekto s tym nestretol.

evuska135
28. feb 2023

@euka210 teraz su aj crevne virozy, mala mi takto zvracala, hnackovala a vysoke teploty kazde 4h som striedala. Aj syn ten sa stazoval na bolest bruska.

snazilka_bio_mamka
1. mar 2023

ty si sa pytala asi len na deti, ale ja napr. som pred 2 týždňami mala velmi silnu nadchu, chripku, všetko možné, dostala som sa z toho horko ťažko, týždeň bolo ok a teraz zase. Od nedele taká chrípka, že zomieram a to chodím aj do práce.

tamvtme
1. mar 2023

moja dcera (3,5) uz ide tretie kolo....vzdy, ked uy vyzera, ze je dobre, zas vyskoci teplota, spustia sa sople a zhorsi kasel....lekarka nas zatial odbila, ze teraz to maju vsetky deti🙈 uz som z toho nestastna....

gabika0825
2. mar 2023

@euka210 Teraz má veľa deti toto a aj dospelý. Kamoska čo má dieťa tak si už nevie dať rady veď jej syn je stále chorý, od novembra sa to s nimi ťahá a odovzdávajú si to medzi sebou. On to ťahá zo škôlky, čiže od novembra majú režim týždeň doma týždeň škôlka, keď je uz zdravý v škôlke, chora je kamoska, potom aj jej muž. A nonstop stále majú teploty, presne aj bolesti brucha potom mali priedušky asi 3x už… no strašne niečo. A hlavne teraz je tu na západe SK aj dosť rozšírený covid.

lucia147852
2. mar 2023

My túto máme už tri týždne. Začíname štvrtý. Pár dní sa zdá, že už sme ok a potom sa to zas vrati v plnej sile. Len vydržať. Telo musí poraziť vírus

euka210
autor
6. mar 2023

Uz sa to vyjasnilo, bolo to crevne...dokonca nejaka bakteria vysla a dnes mi volali z hygieny...doma mame domace maso a vsetci ok, ani v triede nic co som sa uz skor ucitelky pytala...