Chrčanie u malých detí

jaanula111
13. jún 2018

Ahojte moja malá ma 4 mesiace a vyše mesiaca chrčí už sme aj v nemocnici ležali a nič jej neprestalo .. povedali mi že ma zadný soplík . Ale nechce jej to vôbec vínc aj odsàvame dochtorka každý týždeň iné kvapky .. neviete dačo na to ? Ďakujem

lindusss2016
13. jún 2018

To moze byt kludne reflux, sa cudujem, ze ti to dr nepovedali.

liliankaamirko
13. jún 2018

Robili jej výtery z nosa a hrdla? Je to dôležité.

liliankaamirko
13. jún 2018

Ak sú výtery ok tak to je novorodenecky stridor , ktorý zväčša vymizne keď začneš s prikrmamx. Alebo ako lindusss napísala aj reflux to môže byť.

sonicka96
13. jún 2018

Hm...mojmu synovcovi doktorka dávala same vitamíny že za pol roka to zmizne..... malemu išli sople v kuse,chudák keď počul slovo vreckovka tak začal plakať :( ...teraz ma 11mesiacov ta začal vynechavať dych......tak sestra s rozhodla ísť s nim do nemocnice a zistili mu že ma hlieny všade,krk,pluca,nos....a nábeh na zápal pľúc a priedušiek.... tak mu nasadili silne lieky a začína sa dávať do poriadku

liliankaamirko
14. jún 2018

@sonicka96 niekedy mám pocit že naše deti sú pokusné kraliky, nezaberie jedno tak zaberie druhe, nezaberie druhe tak až desiate. Musíme byť v jednaní s lekárni tvrdé a pýtať sa vkuse, lebo ináč kvalita ošetrovania našich deticiek bude mizerná.

danaholanova
14. jún 2018

Ja mam tiez 3 mesacneho a tiez chrci, nema sople. Doktorka tiez povedala ze kvapky do nosa na cistenie a odsavat, ale myslim si ze to bude nieco ine... vytery nam nerobili to k obvodnej alebo ku krcnej?

sonicka96
14. jún 2018

@liliankaamirko veru,aby si doktorka neporadila s nadchou u novorodenca je na odobratie diplomu...strašne nam ho dorobila..to je až smutne počúvať to jeho dýchanie...
@danaholanova choďte k obvodnej a ta nech vás potom pošle na krčne 🙂

liliankaamirko
14. jún 2018

@danaholanova nám obvodna dr. robila výtery ale az na moju žiadosť. Chcela urobiť iba hrdlo no trvala som na tom aby aj z nosa urobili . Keď by ste niečo mali tak nám väčšinou uniflox zábal hoci tam píše že až od troch rokov vhodné podávať a potom o týždeň po ukončení liečby na kontrolné odbery sme išli. Kvapky treba aspoň 14 dní dávať.

danaholanova
14. jún 2018
tinkasss7
15. jún 2018

Aj my chrcime už dlhopisov.Vraj sme len nachladnutí a to prejde

tinkasss7
15. jún 2018

@sonicka96 smutné ako to doktori zanedbali

sonicka96
15. jún 2018

@tinkasss7 teču vam sopliky? Aby ste nedajbože nedopadli ako my :/

tinkasss7
15. jún 2018

@sonicka96 žiadne vytery nič

sonicka96
15. jún 2018

@tinkasss7 pfff to ako ta naša super ''doktorka'' och ale dnes som videla malého a je vidieť že v nemocnici mu pomohli 🙂

bubblegum7
14. júl 2018

Moja tak chrci zvacsene mandle jej zistili