Chrasta na tvári, čo to môže byť?

radlucka
24. okt 2019

Ahojte, chcem vás poprosiť o radu... Všimla som si u dcérky nad okom akoby poskriabanu kožu, na druhý deň sa jej tam urobila chrasticka a teraz sa jej to zväčšuje... Neviete, čo to môže byť? Prikladám aj aktuálnu fotku... Ďakujem za každú radu 🤔

lasskonka
24. okt 2019

@radlucka chid k doktorje a skus sa spytat ci to niesu medove chrasty.to sa bude rozsirovat vdade ak heh

lasskonka
24. okt 2019

@radlucka sorry v rychlosti som to pisala.ze sa to bude rozsirovat vsade ak hej som chcela napisat

hivanik
24. okt 2019

Impetigo...treba iat k lekarke

limetka69
24. okt 2019

no povedala by som, ze aj zlaty stafylokok, alebo ina bakteria tam moze byt, urcite treba mas na predpis

limetka69
24. okt 2019

masť

radlucka
autor
24. okt 2019

Myslíte, že stačí Fucidin, príp. Framykoin alebo ísť radšej k lekárovi? Má to asi od pondelka, ale už sa mi to vôbec nepáči 🙄

limetka69
24. okt 2019

@radlucka chodte na ster, nech vedia co to je a daju k tomu adekvatny liek. 🙂

lasskonka
24. okt 2019

@radlucka prapac nie medove ale sladke chrasty. Impetigo ako vravi hivanik. Je to infekcne, byva v tom streptokok alebo stafilokok ak je tobteda naozaj ono

lindusss2016
24. okt 2019

Urcite chod k dr, mozno bude treba aj celkove atb nielen mast, na tvari moze byt stafylokok nebezpecny

salome123
24. okt 2019

@radlucka Skús fucidin. Ja som to ním dcére vyliečila bez návštevy lekára. Framykoin určite nie.

radlucka
autor
24. okt 2019

Tak už som vystrašená až až 🙄

hivanik
25. okt 2019

@radlucka ...Fucidin je ok, framikoin nepomoze....Ale radsej k lekarke pretoze niekedy treba preliecit ant.

nikuska868
26. okt 2019

Malý mal to isté. Impetigo ej to. Framykoin nám nezaberal. Kožná lekárka nám dala Baneocin a za 2 dní sa chrasta pekne zlupala dole.