Chrápanie 11 mesačného syna po výbere nosnej mandle

kumud2016
18. mar 2019

Ahojte maminy m 11 rocneho syna a pred tyzdnom bol na vybere nosnej mandle a tuto noc som sa zobudila na strasny sen o nom a zistila som ked som ho ala skontrolovat ze chrape ...je to normalne lebo mne to nahnalo strach nakolko nechrapal iba sem tam predtym

montemotherone
18. mar 2019

@kumud2016 určite nechrapal? Kontrolovala si ho predtým celú noc? Je to možno len náhoda, že teraz si to počula, a predtým nie 😉 Môj bol tiež nedávno, práve preto, že už aj začínal chrápať (je maličký, ešte občas prilezie ku mne do postele, takže viem). Po mandli ešte tiež chvíľu chrápal, ale teraz už nie. Dokonca aj keď mal nádchu, bolo to lepšie. Týždeň po operácii, je myslím ešte málo na závery. Daj tomu ešte čas. A potom dobrá hygiena nosa, preplachovanie, pravidelný pohyb, šport (ktorý ho núti správne dýchať...atď)
A to, že sa ti snívalo... Naše sny vypovedajú LEN o našom podvedomí. Všetky naše bolesti, strachy sa vtedy vyplavia na povrch. Nie sú tam žiadne znamenia. Len ak ich tak uchopíme, v podstate svoj život pomaly vedieme k tomu aby sa naplnili. Zabudni na sen, a mysli pozitívne 🙂 Vieš že chrápe, trošku si to odsleduj ale upokojiť sa. Tak sa dokážeš k veciam postaviť racionálne. Mimochodom, začalo agresívne alergické obdobie, kedy reagujú aj "oficiálni" nealergici. 😊 Môže zareagovať aj mandľa, aj oči, ale aj trávenie, žalúdok.... Ide jar

kumud2016
autor
18. mar 2019

@montemotherone veru nechrapal mam este 2 ssnov okrem neho a najmensi ma 13 a toho kojim takze vzdy ked som hore idem pozret oboch a nechrapal vobec

miska_kal
18. mar 2019

hmm ale aj tak je zvlastne, ze by chrapal. nemoze mat nadchu alebo fakt treba sledovat, aby sa mu tam daco nehromadilo. mozno tam ma este nejaky opuch ak to je tak skoro po mandliach no myslim si, ze to prejde

sissy27
19. mar 2019

@kumud2016 po operácii trvá tak 2-3 týždne, kým sa všetko poriadne zahojí a hlavne správne dýchanie s ním treba po operácii trénovať, to nepríde len tak samé od seba len preto, že ho zoperovali.