Choroba ruky, noha, ústa

5. nov 2022

Dobrý deň,môj syn má 4r.,ma chorobu ruky,noha,úst, doktorka predpisala mu manganistan ,isoprinosin,a mastičku IVLP-Mangis,a povedala,že ešte máme dať malému Tantum Verde spray,ale teraz nám veľmi kašle,a chcela by som sa spýtať, či by ste nevedeli povedať,či by som mu mohla dať nieco aj na kašeľ(mám doma stoptussin kvapky,Kaloba sirup a stopkasel pre deti) ďakujeme za odpoveď

snehulak77
5. nov 2022

Ahojky. Naš ani nekaslal a automaticky nám kázala dávať Kaloba sirup pri tejto chorobe

anavixy
5. nov 2022

Urcite mozete dat aj lieky proti kaslu, nic z toho co pisete tomu nebrani, len si spravne vyberte liek podla toho aky ma kasel (vlhky-suchy). Ta mast je asi vyrabana priamo v lekarni, ci nie?

lucinika
5. nov 2022

Nám kázala dávať iba kamistad na afty a pupaciky dezinfikovať

autor
5. nov 2022

@anavixy áno ,tam robili

autor
5. nov 2022

@snehulak77 nám nepovedala nič,aj keď som povedala,že malý kasle

autor
5. nov 2022

@snehulak77 a Kaloba sirup aj pomahal, preto sa spýtam,lebo teraz 1.krat máme ,kúpila som radšej ,aby sme mali,ale ešte sme to neskusali

snehulak77
5. nov 2022

No neviem ti povedať, že či pomáhal, lebo náš mal iba horúčky, ktoré po 3 dňoch prešli a trosku vysevu. Ale zevraj je to celkovo na podporu imunity, myslím si, že nič tým nepokazis. Lebo to telo je vtedy oslabené. Naš mal zvýšené leukocyty ešte 2 mesiace po, takže ak mu to dáš, tak ak nepomôže, tak rozhodne neuškodí