Chodíte von na vychádzky, keď má dieťa teplotu?

gabuska36
25. júl 2012

Ahojte baby...chcem sa opýtať dnes sme boli s malou u lekarky....nie je chora len má teploty pravdepodobne zo zubkov....chcem sa opýtať či chodíte vonku aj ke ..ď má teploty...ja by so osobne nešla, ale zaujíma ma Váš názor......pekný deň

brisilda
25. júl 2012

pokial sa nejedna o vysoku teplotu a je to zapricinene len zubkami tak kludne mozete chodit vonku 😉 ja osobne chodim s detmi von stale pokial neuzivaju ATB ....ale tak kazda maminka robi podla seba a podla toho ako sama uzna za vhodne cize rozhodnutie je len a len na tebe 😉

bambibam
25. júl 2012

Môj syn máva zvýšené teploty a sem tam mu to vyskočí na vysoké,takže von chodíme na večer,alebo skôr ráno,kým niesú horúčavy vonku ,aby sa zbytočne neprehrieval.Ak niesú horúčavy tak sme vonku skoro stále pokiaľ neleje ako s krhly. Pokiaľ má teplotu do 38 idem sním von,ak má nad 38 a viac tak von nejdeme, sme doma v chládku a zavodňujeme. Takže ak si si istá ,že je to len zo zúbkov ,tak by som to neriešila a len zavodnila a išla von.

maslenka47
25. júl 2012

pokial je dieta aktivne, chce sa hrat, chuti mu papat a nesnazi sa cely den prespat, tak ucrite nie je natolko chore, aby nemohlo ist von. zvysena ani vysoka tepltoa nie su indikatormi zavazneho zdravotneho stavu

luciferkax
25. júl 2012

Ja chodím von s deťmi, aj ked berú atb alebo ked majú teploty. Skôr pozerám na to, ako sa dieťatko cíti. Ked vidím, že ledva stojí na nohách, tak jasné, že ho nechám doma.. ale ked je aktívny, najedený, spať sa mu nechce, tak idem von. Len dávam pozor, aby sme neboli v tedy na priamom slnku a aby bol viac v klude...

danciacik
25. júl 2012

Nám bolo povedané, že do teploty 38 môžme chodiť vonku, samozrejme, že sa prispôsobujem tomu ako sa drobec cíti.

vefi89
25. júl 2012

ja som malého vždy počas teploty dávala von, keĎ mal vysoké, tak do kočíka posadila, a chladili sme sa zrovna tým nepriaznivým počasím 😝 keby bolo vonku teplo isto nie, ale v takomto nechmúre je to super 🙂 a vždy klesli aj bez antipyretík

xenicka13
25. júl 2012

my chodime, ked je vonku prijemne od 15 do 25 stupnov

strapco13
25. júl 2012

podla pocasia a celkovehio zdravotneho stavu, ak mu nic nie je a teploty nie su az take vysoke, tak kludova prechadzka, alebo v kocviku ak nie je skaredo tak kludne
pri ATB pozor..s ATB sa nesmie na priame slnko ani prehrievat organizmus

jaruska6
31. júl 2012

Aj nám lekárka povedala, pokiaľ je príjemné počasie cca do 25 st., teplota nie je vyššia ako 37,5, malý je v kľude, môžme ísť von, pokočíkovať sa v absolútnej pohode. 🙂

mychaella
31. júl 2012

ja som vzdy chodila von ked mal teplotu, pokial neboli horucavy a vzdy mu klesla na cerstvom vzduchu, ale vzdy bol v kociku v klude, nie ze by sa prechadzal , to by sa mohol unavit a bolo by este horsie, cize ja som rozhodne za... 🙂

dejnas
31. júl 2012

závisí od počasia vonku a od celkového stavu dieťatka... presne, ako napísala strapco13 - pri ATB nie na priame slnko...
my sme chodili až po 16 - 17 hodine... resp. ráno cca do 10tej hod, v kočíku alebo len nenamáhavá prechádzka