Chodili ste za dieťatkom do inkubátora s partnerom alebo bez neho?

11. dec 2022

Zienky ktoré ste mali synčeka alebo dcérku v inkubatore, chodili ste k ním každý deň s manželom alebo sami? Hlavne zo začiatku ma zaujíma. Dakujem

zuzap33
11. dec 2022

Moj syn narodeny v 34.tyzdni bol v inkubatore skoro 3vtyzdne. Ja som tam bola kazdy den. Manzel hned po porode a tak cez vikendy, ved musel chodit do prace

autor
11. dec 2022

@zuzap33 no preto sa pýtam 🙂

nikusa1981
11. dec 2022

Dcérku som mala v 24tt a v inkubátore bola 3mesiace,chodili sme každý druhý deň ja a keď sa dali tak aj manžel.No jemu sa nedalo tak často ako mne,pretože chodil do práce

breznica
11. dec 2022

Syn narodený 29tt,chlap ho videl hneď po pôrode,ja som za ním chodila stále kým som bola na šestonedelí,potom to už bolo horšie,chodili sme tak každý tretí -stvrty deň,mali sme to 80km tam,80km späť a chlapovi sa nedalo chodiť každý deň,ja som vtedy nesoferovala, vždy sme chodili k inkubatoru a potom aj k postieľke spolu

pininka1
11. dec 2022

Manzel mal dovolenku, chodil kazdy den, co tam boli mamicky dlhodobo tak aspon cez vikend chodili muzi.

horalka1986
11. dec 2022

Chodil. Nevynechal ani den. Potom, ked malu dali uz do postielky a ja som bola u nej od rana do vecera, tak tak isto, kazdy jeden den bol pri nej aspon na pol hodinku cez navstevne hodiny.

autor
11. dec 2022

@horalka1986 a ako dlho bola v inkubatore?

horalka1986
11. dec 2022

Nebola v inkubatore, ale na jiske v takej specialnej postielke napojena na 30 hadiciek, ale to len aby som nezavadzala. Bola tam nieco cez 2 tyzdne a potom tyzden na oddeleni.

autor
11. dec 2022

@horalka1986 Dakujem ❤️

horalka1986
11. dec 2022

Teraz citam, ty sa pytas kvoli praci, vsak? Mojmu muzovi ta jeho umoznovala chodit kedy chcel. V tej dobe bol taxikar. Teraz neviem. Chodime s malou vela po nemocniciach a vie si zariadit rannu smenu, no nie je to pravidlom. Neviem, ci by jeho kolegovia boli spokojni, keby mal ranne 3 tyzdne v kuse . Urcite by som sa nehnevala, keby nejake navstevy vynechal, lebo by musel pracovat.

gertrudaosem
11. dec 2022

@horalka1986 ono záleží aj kde bývaš a aké máš možnosti. Niekto to má jednoduché niekto vôbec

barrborka
11. dec 2022

25tt porod,mesiac som bola v nemocnici- kazdy den sa nim,..140 km od bydliska,chlap chodil ako sa dalo a ked ma prepustili,tak kazdy tyzden 2-3x

babyjune
12. dec 2022

Ja som chodila za malym kazdy den, od rana do vecera (a kazdy den mi ho davali na "klokankovanie") a posledne dva tyzdne som bola s nim aj na izbe. A manzel chodil tak kazdy druhy/treti den, ale on popritom chodil do prace a staral sa o dceru. Ale my sme mali nemocnici blizko, par kilometrov.

zuzinka888
12. dec 2022

Ty si pisala aj vcera? Ako sa vola tvoj chlapcek - bojovnik?.